Wi-Fi камера Xiaomi Aqara Camera Hub G3 (CH-H03)
Відео 14Фото 10 |
Xiaomi Aqara Camera Hub G3 |
|
Настільну Wi-Fi камеру виробництва Xiaomi можна віднести до розвинених рішень для відеоспостереження всередині приміщень. Одна з характерних рис моделі - керований рухомий PTZ-об'єктив, який підтримує поворот в горизонтальній площині на 360 градусів і автоматичний трекінг за людьми або вихованцями. Крім того, пристрій може виступати в ролі шлюзу для розумного будинку, необхідного для підключення різних датчиків по протоколу Zigbee.
За необхідності відеокамера Xiaomi Aqara Camera Hub G3 може бути інтегрована як у фірмові еко-системи, так і Apple HomeKit, Google Home або Amazon Alexa. За якісне зображення тут відповідає матриця на 3 мегапікселі, що забезпечує деталізацію відео на рівні 2304×1296 пікселів. Кут огляду оптики становить 110 градусів, а за ефективність при дефіциті освітлення насамперед відповідає ІЧ-підсвічування. Набір інтелектуальних функцій моделі включає не тільки звичну сьогодні детекцію руху, а й налаштування області інтересів (ROI), розпізнавання облич, управління жестами. Окремо варто сказати про інтерфейс USB-C для живлення, можливість зворотного зв'язку (є вбудований динамік і мікрофон), наявність картридера, розрахованого на носії до 128 ГБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Aqara Camera Hub G3
Усі ціни 16 →Aqara Camera Hub G3 | 499 zł |
Aqara, Kamera G3 Gateway HUB ZigBee 3.0 HomeKit | 410 zł |
Kopułkowa Aqara Kamera G3 2K NET-SMH-MO-AQRA-002 | 419 zł |
Kamera AQARA G3 | 389 zł |
Kamera monitoringu Aqara G3 Camera Hub CH-H03 | 509 zł |