Сигналізація Xiaomi Aqara Hub E1
Відео 3Фото 9 |
Xiaomi Aqara Hub E1 |
|
Живлення то USB порту, конектор обертається на 210 °. Розширює мережу WiFi 2.4 ГГц (до 2 підключених пристроїв), що може бути корисним для підключення додаткового хаба. Працює з Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Aqara Hub E1
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aqara Hub E1 Zigbee 3.0 USB DongleNajmniejszy, ale pot??ny hub inteligentnego domu Aqara, który obs?uguje zarówno klasyczne, jak i najnowsze urz?dzenia Aqara.... щеZajmuje mniej miejsca i mo?e by? umieszczony prawie wsz?dzie. Obs?uguje zarówno klasyczne, jak i najnowsze urz?dzenia Zigbee od Aqara oraz mo?e by? jednocze?nie u?ywany jako wzmacniacz Wi-Fi. Sprawia, ?e ??urz?dzenia dzieci?ce Aqara pod??czone do niego s? kompatybilne z wi?kszo?ci? popularnych ekosystemów i asystentów g?osowych takich jak HomeKit, Alexa, Google IFTTT Alice Marusya s? obs?ugiwane. W obudowie Huba znajduje si? zwyk?y port USB-A dzi?ki czemu mo?na go zasila? praktycznie z ka?dego urz?dzenia wyposa?onego w USB takiego jak powerbanki , listwy zasilaj?cej , gniazdko , PC lub nawet router . K?t osi wa?u Huba E1 mo?na zmieni? w zakresie 210 stopni co sprawia ?e jego umieszczenie jest niezwykle elastyczne' Proshop.plПоскаржитись | 145 zł |
Jednostka centralna Aqara Hub E1 HE1-G01Jednostka centralna Smart Home Aqara Hub E1 HE1-G01 Zigbee 3.0 Wi-Fi Jednostka Centralna Smart Home. Duża moc w małym rozmiar... щеze NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Model: Hub E1 Kod modelu: HE1-G01 Typ: Jednostka Centralna Smart Home Łączność: Wi-Fi, Zigbee Funkcje: Zdalne zarządzanie Zarządzanie: Aplikacja mobilna Zasilanie: 5V DC Dodatkowe informacje: Zgodność z Apple HomeKit Maks. liczba podłączonych akcesoriów: 128 Kolor: Biały Wymiary: 108 x 30 x 8 mm Zasilanie: 5V/0,5 A (USB Type A) Temperatura pracy: -10° - +40°С Wilgotność pracy: 0 - 95% RH Cechy Obsługa Zigbee 3.0 Korzystaj z zalet najszybszego, najbardziej stabilny i energooszczędny inteligentny dom technologia. Podłącz do 128 urządzeń, lepsza stabilność i kompatybilność, dłużej wsparcie i więcej funkcji”. Zasilany przez USB-A Zwykły port USB-A jest zintegrowany z Obudowa koncentratora, dzięki czemu można go zasilać z prawie każdego urządzenia wyposażonego w USB, takiego jak jako power bank, listwa zasilająca, gniazdko, komputer lub AV] aro cel bLCe Wszechstronna kompatybilność Podłącza do niego urządzenia podrzędne Aqara kompatybilny z najpopularniejs Maxelektro.plПоскаржитись | 129 zł |
Centralka Aqara HUB HE1-G01 NET-SMH-AQRA-003Aqara Hub E1 Najmniejszy, ale potężny hub inteligentnego domu Aqara, który obsługuje zarówno klasyczne, jak i najnowsze urząd... щеzenia Aqara. Zajmuje mniej miejsca i może być umieszczony niemal wszędzie. Obsługuje zarówno klasyczne jak i najnowsze urządzenia Aqara Zigbee i może być jednocześnie używany jako repeater Wi-Fi. Koncentrator Zigbee 3.0 dla maksymalnie 128 urządzeń Korzystaj z zalet najszybszej, najbardziej stabilnej i energooszczędne Komputronik.plПоскаржитись | 129 zł |
AQARA Aqara Hub E1 | Jednostka Centralna Smart Home | Zigbee, WiFi, HE1-G0Aqara Hub E1Najmniejszy, ale potężny hub inteligentnego domu Aqara, który obsługuje zarówno klasyczne, jak i najnowsze urządz... щеenia Aqara. Zajmuje mniej miejsca i może być umieszczony niemal wszędzie. Obsługuje zarówno klasyczne jak i najnowsze urządzenia Aqara Zigbee i może być jednocześnie używany jako repeater Wi-Fi.Koncentra Akces-markt.plПоскаржитись | 129 zł |
Aqara Hub E1 - Jednostka Centralna Smart Home - Zigbee, Wifi, He1-g01Odkryj nowy wymiar inteligentnego domu z Aqara Hub E1! Zaawansowana jednostka centralna, która łączy technologie Zigbee i WiF... щеi, zapewniając maksymalną wydajność i niezawodność w sterowaniu urządzeniami smart home. Sklep.Puregreen.plПоскаржитись | 129 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
How to install and setup Aqara Hub E1 for iOS
25 січня 20237 660 переглядів
Aqara Hub E1 - Czy najmniejszy Hub od Aqara ma sens? [ENG SUBS]
6 лютого 20224 126 переглядів
Aqara E1 Hub - Affordable Apple HomeKit Hub
5 листопада 20214 886 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 699 zł
комплект сигналізації, комплект: датчик руху 1 шт, датчик відкривання 2 шт, часткова охорона, Wi-Fi, сирена
від 1 199 zł
комплект сигналізації, підключення датчиків: бездротових 12 шт, комплект: датчик руху 1 шт, датчик відкривання 3 шт, Wi-Fi, сирена
від 1 039 zł
комплект сигналізації, комплект: датчик руху 1 шт, датчик відкривання 4 шт, дальність зв'язку 76 м, Wi-Fi, сирена
від 189 zł
хаб (блок управління), підключення датчиків: бездротових 128 шт, Wi-Fi, сирена
від 88 zł
хаб (блок управління), підключення датчиків: бездротових 64 шт, Wi-Fi, сирена
від 1 897 zł
хаб (блок управління), підключення датчиків: бездротових 230 шт, комплект: дальність зв'язку 150 м, Wi-Fi
від 471 zł
хаб (блок управління), підключення датчиків: бездротових 40 шт, Wi-Fi
від 860 zł
комплект сигналізації, підключення датчиків: бездротових 64 шт, комплект: датчик руху 1 шт, датчик відкривання 1 шт, дальність зв'язку 1600 м, Wi-Fi