Wi-Fi камера TP-LINK Tapo C100
Відео 18Фото 12 |
TP-LINK Tapo C100 |
|
Переносна Wi-Fi камера торгової марки TP-LINK – це відносно недороге рішення для організації відеоспостереження всередині приміщень – у квартирі, магазинчику, офісі тощо. Компактний корпус доповнює практичне кріплення для варіативної фіксації моделі на різних поверхнях, починаючи від столу та закінчуючи стіною. За якісну картинку тут відповідає об'єктив із постійною фокусною відстанню 3.3 мм та CMOS-сенсор на 2 МП.
Камера TP-LINK Tapo C100 готова транслювати в міру деталізоване відео з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів. Для роботи в умовах дефіциту світла передбачено інфрачервоне підсвічування з дальністю дії 9 метрів та автоматичним переходом у нічний режим (є датчик освітленості). Функціональність моделі не обмежується детекцією руху. Так, при виявленні рухової активності пристрій може починати записи в архів (на карти пам'яті ємністю до 128 ГБ), відправляти повідомлення у фірмовий мобільний додаток, тим самим попереджаючи користувача, а також запускати опції активного захисту – сирену або світлову сигналізацію (щоб відлякати зловмисників та привернути додаткову увагу до несанкціонованих дій). Ще варто сказати про наявність мікрофона та динаміка для організації двостороннього зв'язку та можливості інтеграції в систему розумного будинку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Tapo C100
Усі ціни 23 →TP-Link Tapo C100 Kamera bezpieczeństwa IP wewnętrzna 1920 x 1080 pikseli | 94 zł |
TP LINK Kamera IP TP-LINK Tapo C100 Biało-czarny | 100 zł |
TP-Link Tapo C100 Home Security Wi-Fi Camera | 126 zł |
TP-LINK Kamera Tapo C100 WiFi 1080p SHTPLKA00000002 | 109 zł |
Kamera bezprzewodowa TP-LINK Tapo C100, 9,89x6,76x5,48 cm | 108 zł |