Розумна розетка TP-LINK Tapo P100 (2-pack)
Відео 16Фото 10 |
TP-LINK Tapo P100 (2-pack) |
|
Режим "немає вдома" створює видимість присутність людей в будинку, включаючи і вимикаючи наприклад лампу. Можливий спільний доступ до однієї розетки. Діапазон робочої температури 0 - 35 °С.
Тип вилки та гнізда залежить від регіону продажу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Tapo P100 (2-pack)
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tp-Link Inteligentne Gniazdka Biały 2 sztuki TAPO P100(2-PACK) | 69 zł |
TP LINK Inteligentne gniazdko TP-LINK Tapo P100 (2-pack) Biały | 70 zł |
TP-LINK Kontroler Tapo P100 Smart Plug WiFi 2-pak SHTPLSP00000003 | 111 zł |
Gniazdo TP-LINK TAPO P100 Wi-Fi (2 szt.) | 69 zł |
TP-LINK Gniazdko Smart Plug WiFi Tapo P100(2-pack) | 113 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості розумної розетки TP-LINK Tapo P100 (2-pack):
- матеріал розетки вогнестійкий АБС-пластик
- збереження налаштувань при втраті живлення
Модификації TP-LINK Tapo P100 (2-pack)
Ціни на TP-LINK Tapo P100 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Tapo P100 (1-pack) | від 38 zł | 24 пропозиції | ||
TP-LINK Tapo P100 (2-pack) | від 69 zł | 21 пропозиція | ||
TP-LINK Tapo P100 (4-pack) | від 205 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →