Wi-Fi камера Reolink Go PT Plus
Відео 12Фото 14 |
Reolink Go PT Plus |
|
Купольна вулична камера торгової марки Reolink - це рішення для відеоспостереження класу. Модель передачі даних може використовувати мережі Wi-Fi, а також мобільний інтернет 3G/4G, що розширює сферу корисного застосування. Досягти максимальної автономності дозволяє наявність вбудованого акумулятора (на 6000 мАгод) і сумісність із сонячними панелями (вони можуть входити в базову комплектацію, так і докупатися окремо — це питання треба уточнювати перед покупкою).
Відповідно, камера Reolink Go PT Plus може забезпечити можливість відеоспостереження подалі від розеток та дротового інтернету. За якісне відео тут відповідає фікс-оптика та CMOS-сенсор на 4 мегапікселі, який здатний виводити зображення з деталізацією 2560x1440 пікселів при частоті до 15 к/с. Ще один плюс моделі - це PTZ-функція з можливістю віддалено керувати поворотом (355 градусів) та нахилом (140 градусів) об'єктиву.
Ще є активний захист із сиреною, детекція руху, настроювання області інтересів, зворотний голосовий зв'язок, поєднання з мобільним додатком та інтеграція в еко-систему розумного будинку. Варто враховувати, що готовність до застосування на вулиці має свої обмеження, так що клас захисту IP64 оберігає тільки від бризок води, а діапазон робочих температур заявлений на відмітках від -10 до +55 °С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reolink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reolink.
Купити Reolink Go PT Plus
Усі ціни 7 →Reolink Kamera Bezpieczeństwa 2K 4MP HD PTZ 3G/4G LTE Noktowizja Inteligen | 992 zł |
Kamera IP Reolink Reolink GO PT LTE PLUS | 1 078 zł |
Kamera Reolink Go Pt Plus 4G Lte Sim 2K 5MP Akumulator Panel+karta 64GB | 1 099 zł |
Reolink, Kamera bezprzewodowa GO PT PLUS 4MP GSM 4G LTE + Panel solarny | 1 070 zł |
Kamera obrotowa solarna Reolink GO PT PLUS 4G LTE | 1 059 zł |
Bezprzewodowa kamera zewnętrzna LTE Reolink Go PT Plus + panel solarny | 1 139 zł |
Reolink Go PT Plus | 1 374 zł |