Kamera Wi-Fi Reolink Go PT Plus
Wideo 12Zdjęcia 14 |
Reolink Go PT Plus |
|
Zewnętrzna kamera kopułkowa marki Reolink to zaawansowane rozwiązanie do nadzoru wideo. Model do transmisji danych może wykorzystywać sieci Wi-Fi, a także mobilny Internet 3G/4G, co poszerza zakres przydatnych aplikacji. Aby osiągnąć maksymalną autonomię, pozwala obecność wbudowanej baterii (6000 mAh) i kompatybilność z panelami słonecznymi (mogą być zawarte w pakiecie podstawowym lub kupić osobno - tę kwestię należy wyjaśnić przed zakupem).
W związku z tym kamera Reolink Go PT Plus może zapewnić funkcje nadzoru wideo z dala od gniazdek elektrycznych i przewodowego Internetu. Za wysokiej jakości wideo odpowiada tutaj stała optyka i 4-megapikselowy czujnik CMOS, który jest w stanie wyświetlić obraz o rozdzielczości 2560x1440 pikseli z częstotliwością do 15 kl./s. Kolejnym plusem modelu jest funkcja PTZ z możliwością zdalnego sterowania obrotem (355 stopni) i pochyleniem (140 stopni) obiektywu.
Jest też aktywna ochrona z syreną, detekcja ruchu, ustawianie obszaru zainteresowania, sprzężenie głosowe, parowanie z aplikacją mobilną i integracja z ekosystemem inteligentnego domu. Należy pamiętać, że gotowość do użytku na zewnątrz ma swoje ograniczenia, dlatego stopień ochrony IP64 chroni jedynie przed zachlapaniem wodą, a zakres temperatur pracy deklarowany jest na poziomach od -10 do +55°C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reolink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reolink.
Kup Reolink Go PT Plus
Wszystkie ceny 9 →Reolink Kamera Bezpieczeństwa 2K 4MP HD PTZ 3G/4G LTE Noktowizja Inteligen | 992 zł |
REOLINK Go PT Plus | 1 385 zł |
Reolink, Kamera bezprzewodowa GO PT PLUS 4MP GSM 4G LTE + Panel solarny | 1 070 zł |
Kamera bezprzewodowa Reolink GO PT PLUS 4MP GSM 4G LTE + Panel solarny + K | 1 129 zł |
Kamera obrotowa solarna Reolink GO PT PLUS 4G LTE | 1 059 zł |