Kamera Wi-Fi Reolink TrackMix Wi-Fi
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Reolink TrackMix Wi-Fi |
|
Przechwytuje jednocześnie 2 wersje obrazu dzięki dwóm matrycom, wyświetlając obie na ekranie. Zoom hybrydowy do 6x. Automatyczne śledzenie poruszającego się obiektu. Funkcja rozpoznawania i klasyfikacji pojazdów i osób.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Reolink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Reolink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Reolink TrackMix Wi-Fi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TrackMix WiFi 4K Dual-Lens PT PTZWiFi | 1 167 zł |
Uchylno-obrotowa Reolink Trackmix Wifi NET-SMH-MO-RLNK-050 | 1 199 zł |
Kamera IP Reolink TrackMix WiFi - kamera IP WiFi 8Mpx | 993 zł |
Kamera bezprzewodowa Reolink Trackmix WiFi obrotowa 8MP | 1 052 zł |
Reolink 4K PTZ WiFi Kamera Bezpieczeństwa z Dual-Lens 6-krotnym Zoomem Hyb | 1 190 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →