Камера відеоспостереження Reolink E1 Outdoor PoE
Відео 1Фото 10 |
Reolink E1 Outdoor PoE |
|
Автоматичне відстеження об'єкта, що рухається в кадрі. Розпізнавання людей, транспортних засобів та тварин у кадрі.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reolink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reolink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reolink E1 Outdoor PoE
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Reolink Kamera 4K Outdoor PoE z reflektorami ruchu 3X Zoomem Auto-śledzeni | 479 zł |
REOLINK E1 - network surveillance camera | 598 zł |
Uchylno-obrotowa z zoom (ptz) Reolink E1 Outdoor POE NET-SMH-MO-RLNK-071 | 479 zł |
Reolink Kamera POE Reolink E1 Outdoor | 479 zł |
Reolink, Kamera zewnętrzna IP Wi-Fi, Resolution:2560x1920 (5MP) | 479 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →