Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Фото 13 |
Hikvision DS-7608NI-K2/8P на 8 каналівна 16 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hikvision DS-7608NI-K2/8P wielu języków 2SATA 8 portów POE 4K 8ch NVR Plug | 1 149 zł |
Hikvision DS-7608NI-K2/8P sieciowy rejestrator wideo (NVR) | 1 691 zł |
REJESTRATOR IP HIKVISION DS-7608NI-K2 | 664 zł |
Rejestrator IP DS-7608NI-K2 8CH Hikvision | 1 524 zł |
Rejestrator IP Hikvision DS-7608NI-K2/8P na 8 kamer z PoE | 1 289 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Ціни на Hikvision DS-7608NI-K2/8P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-K2/8P | від 664 zł | 11 пропозицій | ||
Hikvision DS-7616NI-K2/16P | від 1 300 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →