Cyfrowy wideorejestrator NVR Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Zdjęcia 13 |
Hikvision DS-7608NI-K2/8P na 8 kanałówna 16 kanałów |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hikvision 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hikvision.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hikvision DS-7608NI-K2/8P wielu języków 2SATA 8 portów POE 4K 8ch NVR Plug | 1 149 zł |
Hikvision DS-7608NI-K2/8P sieciowy rejestrator wideo (NVR) | 1 691 zł |
REJESTRATOR IP HIKVISION DS-7608NI-K2 | 664 zł |
Rejestrator IP DS-7608NI-K2 8CH Hikvision | 1 524 zł |
Rejestrator IP Hikvision DS-7608NI-K2/8P na 8 kamer z PoE | 1 289 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Ceny na Hikvision DS-7608NI-K2/8P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-K2/8P | od 664 zł | 11 oferty | ||
Hikvision DS-7616NI-K2/16P | od 1 300 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →