Wi-Fi камера Imou Bullet 2C 4MP (IPC-F42P)
Відео 4Фото 13 |
Imou Bullet 2C 4MP |
|
Вулична спрямована IP камера відеоспостереження торгової марки Imou - це рішення середнього цінового сегмента, виконана у корпусі. Модель відповідає класу захисту IP67, тобто є максимально герметичною та не боїться опадів. Крім того, заявлено, що пристрій повинен коректно працювати при широкому діапазоні температур від -30 до +55 °С. За якісну відеозйомку тут відповідає матриця на 4 МП та об'єктив з постійною фокусною відстанню (слід враховувати, що у продажу крім версії на 2.8 мм зустрічається оптика 6 та 3.6 мм) та 8-кратним цифровим зумом.
Камера Imou Bullet 2C 4MP здатна записувати ролики з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів та швидкістю зміни кадрів від 25 до 30 к/с, що дозволить відстежувати навіть динамічний рух. До інтелектуальних функцій моделі відноситься налаштування області інтересів (ROI) з фокусом, наприклад, на вхідні двері або вікна першого поверху. Окрім детекції руху реалізовано визначення людей у кадрі. Архів відео можна зберігати як на картку пам'яті (підтримуються носії до 256 ГБ), так і в сховище хмар. З додаткових переваг варто виділити ІЧ-підсвічування з дальністю 30 метрів, зручне керування та отримання оповіщень у мобільний додаток, а також варіативність підключення (LAN або Wi-Fi).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imou 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imou.
Купити Imou Bullet 2C 4MP
Усі ціни 21 →Imou Kamera monitoringowa 4MP zewnętrzna WLAN IP IPC-F42P | 226 zł |
IMOU Bullet 2C 4MP | 186 zł |
IMOU Kamera Bullet 2C 4MP IPC-F42P obiektyw 2,8 mm, kąty widzenia: 106°(H) | 195 zł |
Kamera Ip Ipc-F42P Wi-Fi Bullet 2C 4Mp - 4 Mpx 2.8 Mm | 170 zł |
Kamera IMOU Bullet 2C IPC-F42P | 200 zł |
Висока якість зйомки
Вулична камера Imou Bullet 2C 4MP, виконана в класичному спрямованому дизайні, відрізняється високою міцністю та надійністю. Корпус пристрою розрахований на роботу в умовах екстремальних температур до -30 °C і має захист від води та пилу за стандартом IP67.
Завдяки 4-мегапіксельній матриці, камера здатна передавати зображення з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів з частотою 25 кадрів в секунду, забезпечуючи чіткість деталей навіть в умовах руху. Об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм забезпечує широкий кут огляду до 106 градусів, а 8-кратний цифровий зум дозволяє детально розглянути об'єкти на значному видаленні.
Розширені функції
Камера оснащена вбудованим мікрофоном для аудіозапису та датчиком руху, здатним відправляти оповіщення в мобільний додаток. Велике ІЧ-підсвічування ефективно працює на відстані до 30 метрів, гарантуючи якісне нічне бачення.
Можливість налаштування зони інтересу та інтелектуальне розпізнавання людини суттєво знижує кількість хибних тривог, виключаючи реакцію на рух тварин чи випадкових перехожих.
Гнучкість підключення та зберігання даних
Для зберігання відеозаписів передбачено два варіанти: локальне збереження на картку пам'яті об'ємом до 256 ГБ та хмарне сховище Imou Protect. Камера підтримує як дротове підключення через LAN-порт, так і бездротове через Wi-Fi, що додає гнучкості у виборі методу підключення.
Imou Bullet 2C 4MP є надійним рішенням для цілорічного відеоспостереження за вуличною територією, забезпечуючи високу якість зйомки та зручність у використанні.