Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ
Відео 3Фото 8 |
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1Tb |
|
Високі швидкісні показники роботи. Клас для додатків A2. Доступ до фірмових утиліт для резервного копіювання і відновлення даних.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Extreme MicroSD/SD - 190MB/s - 1TB | 556 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 1000GB | 1 900 zł |
SanDisk microSDXC Extreme 1TB 190/130 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3 RF-SDMIC-SN | 599 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 1000GB | 1 900 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme microSDXC 1000GB 183570 | 1 900 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 64 ГБ | від 40 zł | 51 пропозиція | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 128 ГБ | від 64 zł | 48 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 256 ГБ | від 113 zł | 29 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 400 ГБ | від 337 zł | 3 пропозиції | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 512 ГБ | від 222 zł | 15 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A2 microSDXC UHS-I U3 1 ТБ | від 556 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →