Карта пам'яті SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 256 ГБ
SanDisk Extreme V30 A1 microSDXC UHS-I U3 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 256 ГБ
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SANDISK Karta pamięci SANDISK Nintendo Switch microSDXC 256GB 100/90 MB/s | 140 zł |
SanDisk Nintendo Switch microSD - 100MB/s - 256GB - Mario edition | 128 zł |
SanDisk Nintendo Switch microSDXC 256GB 100/90 MB/s A1 UHS-I RF-SDMIC-SND- | 140 zł |
Karta pamięci SANDISK 256GB microSDXC do Nintendo Switch | 130 zł |
Karta pamięci SANDISK 256GB microSDXC do Nintendo Switch | 130 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3
Ціни на SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 32 ГБ | від 40 zł | 17 пропозицій | ||
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 64 ГБ | від 129 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme V30 A1 microSD UHS-I U3 256 ГБ | від 128 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →