Карта пам'яті SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ (SDSDXVA-128G-GNCIN)
Фото 4 |
SanDisk Extreme SDXC Class 10 UHS-I U3 V30 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk Karta Extreme Sdhc 128 GB i Rescuepro Deluxe do 180 Mb/s Uhs-I Cla | 90 zł |
SANDISK Karta pamięci SANDISK Extreme SDXC 128 GB 180/90 MB/s C10 V30 UHS- | 110 zł |
SanDisk Extreme SD - 180MB/s - 128GB | 91 zł |
SanDisk SDXC 128GB Extreme UHS-I U3 V30 180/90 MB/s RF-SD-SND-210 | 97 zł |
Karta pamięci SANDISK Extreme SDXC 128GB | 99 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30
Ціни на SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 32 ГБ | від 44 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 64 ГБ | від 48 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 128 ГБ | від 87 zł | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 256 ГБ | від 157 zł | 21 пропозиція | ||
SanDisk Extreme SD Class 10 UHS-I U3 V30 512 ГБ | від 310 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →