Смартфон Realme GT Neo3 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 11Фото 34 |
Realme GT Neo3 256 ГБ / 12 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
2022 рікGT (топ)гарний звук120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкастереонемає 3.5 ммUFS 3.1Wi-Fi 6
Екран:6.7 ", 2412х1080 (20:9), 394 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Dimensity 8100
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:188 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Realme GT (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 299 zł
гарний звук, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 3 299 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
від 2 340 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 5 183 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 1 307 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 174 г
від 1 369 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 1 798 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 2 332 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 188 г
Відеоогляди
Realme GT Neo3 oraz Realme GT Neo3T - premierowy przegląd smartfonów mGSM.pl
8 червня 20223 191 перегляд
Realme GT Neo3 |Realme GT Neo 3 Bangla Review |Realme GT Neo 3 Unboxing BD| Realme GT Neo 3 Price BD
24 квітня 2022288 переглядів
Realme GT Neo3 Review
24 листопада 2022338 переглядів
Unboxing Realme GT Neo3//Naruto special edition
1 червня 2022245 переглядів
COMPARISON Real Me GT Neo3 VS Real Me 10 Pro Plus.@FHB Tech @wanita756
16 листопада 2022183 перегляда
Realme GT Neo3 150W Naruto Limited Edition (12GB+256GB) Unboxing #shorts
29 жовтня 2022139 переглядів
Realme GT Neo3 5G Specs, Price & the Competition
23 березня 2022171 перегляд
Fortnite Gameplay on Realme GT Neo3 - Test Gaming Experience
6 вересня 20223 859 переглядів
realme GT Neo3 Genshin Impact test | Very High, 60fps (cực cao, 60fps)
29 липня 2022339 переглядів
[Technology] Unboxing the Realme Gt Neo3- Naruto limited Edition火影忍者聯名手機
26 червня 2022437 переглядів
Realme GT Neo3 vs Samsung Galaxy A73
23 березня 2022244 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme GT Neo3
Ціни на Realme GT Neo3 |
---|---|---|---|---|
Realme GT Neo3 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 332 zł | 1 пропозиція | ||
Realme GT Neo3 256 ГБ / 12 ГБ | від 3 299 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 849 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 2 999 zł
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 2 813 zł
гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 180 г
від 2 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 1 861 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 3 405 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 765G 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 13 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 172 г
від 3 648 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.56 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 178 г
від 2 721 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 3 799 zł
флагман, 5G, 6.8 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 246 г
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП