Смартфон Vivo X60 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 19Фото 8 |
Vivo X60 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
2021 рікX (середні +)камерафон120 ГцNFCбез microSDfast chargeнемає 3.5 ммUFS 3.1безрамковийекран-водоспад
Екран:6.56 ", вигнутий, 2376x1080, 398 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:4 модулі, 48 МП, + 13 МП, та 8 МП
Відео:4K, стабілізація
Акумулятор:4200 мАгод
Вага:178 г
Слот для карти пам'яті відсутній
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Vivo X (середні +)Порівняти в таблиці →
від 6 534 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 517 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4700 мАгод, 215 г
від 5 811 zł
флагман, камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 453 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4870 мАгод, 215 г
від 708 zł
5G, 6.44 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 3 648 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.56 ", 398 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 178 г
АксесуариВсі аксесуари для Vivo X60 Pro →
Відеоогляди
Vivo X60 PRO - zdjęcia lepsze niż iPhonem...
25 вересня 202111 778 переглядів
Vivo X60 Pro+ w minutę #Shorts
9 лютого 2021794 130 переглядів
Vivo X60 Pro+ ma całkiem niezły aparat!
16 лютого 2021238 095 переглядів
vivo X60 Pro - przegląd możliwości foto i wideo | Tabletowo.pl
3 липня 20212 834 перегляда
Ten smartfon robi NIEZIEMSKIE zdjęcia Test vivo X60 Pro
29 червня 202128 039 переглядів
vivo X60 Pro. Świetne zdjęcia, ale cena z... kosmosu :-)
7 серпня 202111 615 переглядів
Vivo X60 Pro - recenzja, test mGSM.pl
20 липня 20213 826 переглядів
SMARTFON EURO 2020! ⚽ | Test, recenzja vivo X60 Pro 5G z gimbalem
12 липня 202110 935 переглядів
VIVO x60 Pro vs Sony Xperia 10 III ❗❗❗ | Speed Test Snapdragon 870 vs Snapdragon 690
8 грудня 2021458 переглядів
Vivo X60 PRO. Jak daje radę wbudowany GIMBAL?
9 липня 202126 110 переглядів
SMALL GIFT TO MY PAYASAM | VIVO X60 PRO UNBOXING | NAVINA | BGYT
29 грудня 2021309 переглядів
Vivo X60 Pro 5G Phone Review After Unboxing | VIVO X60 Pro 5G with ZEISS | Photography Redefined
11 квітня 2021444 перегляда
Vivo X60 pro plus unboxing Darling digital Ram 12 momories 256GB
29 серпня 2021214 переглядів
Unboxing- Casotec Liquid Silicone Case for Vivo X60 Pro 5G
2 квітня 20227 782 перегляда
ROG PHONE 5 Vs Vivo X60 Pro / The best Smartphone Under 50K / , #Shorts , #YoutubeShorts
6 червня 2021453 перегляда
VIVO X60 PRO - 5G UNBOXING AND REVIEW - VIVO X60 PRO PUBG TEST - VIVO X60 PRO PRICE IN PAKISTAN ??
7 квітня 2021422 перегляда
Vivo X60 Pro Unboxing & Quick Tour
16 травня 20211 231 перегляд
Vivo X60 Pro Leather Chrome Cover || Vivo X60 Pro Back Cover
23 лютого 20221 316 переглядів
⚡ [Vivo X60 Pro] Unboxing & First Impressions | SD870 | 120Hz | ZEISS Camera Magic!!!
6 квітня 2021294 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 490 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 6 534 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 517 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4700 мАгод, 215 г
від 4 799 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 4 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 227 г
від 4 199 zł
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 3 799 zł
флагман, 5G, 6.8 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 246 г
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г