Smartfon Vivo X60 Pro 256 GB / 12 GB
Wideo 19Zdjęcia 8 | od 3 648 do 4 637 zł dodaj do listymoje listy |
Vivo X60 Pro 256 GB / 12 GB
2021 rokX (średnie +)aparatofon120 HzNFCbrak karty microSDfast chargebrak 3,5 mmUFS 3.1bezramkowyzakrzywiony ekran
Wyświetlacz:6.56 ", zakrzywiony, 2376x1080, 398 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 870 5G
Aparat:4 moduły, 48 MP, + 13 MP, i 8 Mpx
Wideo:4K, stabilizacja
Akumulator:4200 mAh
Waga:178 g
Brak gniazda na kartę pamięci
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Vivo X (średnie +)Porównaj w tabeli →
od 4 000 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 517 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4700 mAh, 215 g
od 5 811 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 453 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4870 mAh, 215 g
od 708 zł
5G, 6.44 ", 409 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 900, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 186 g
od 3 648 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.56 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 178 g
Wideo recenzje
Vivo X60 PRO - zdjęcia lepsze niż iPhonem...
25 września 202111 778 przegląd
Vivo X60 Pro+ w minutę #Shorts
9 lutego 2021794 130 przegląd
Vivo X60 Pro+ ma całkiem niezły aparat!
16 lutego 2021238 095 przegląd
vivo X60 Pro - przegląd możliwości foto i wideo | Tabletowo.pl
3 lipca 20212 834 przegląd
Ten smartfon robi NIEZIEMSKIE zdjęcia Test vivo X60 Pro
29 czerwca 202128 039 przegląd
vivo X60 Pro. Świetne zdjęcia, ale cena z... kosmosu :-)
7 sierpnia 202111 615 przegląd
Vivo X60 Pro - recenzja, test mGSM.pl
20 lipca 20213 826 przegląd
SMARTFON EURO 2020! ⚽ | Test, recenzja vivo X60 Pro 5G z gimbalem
12 lipca 202110 935 przegląd
VIVO x60 Pro vs Sony Xperia 10 III ❗❗❗ | Speed Test Snapdragon 870 vs Snapdragon 690
8 grudnia 2021451 przegląd
Vivo X60 PRO. Jak daje radę wbudowany GIMBAL?
9 lipca 202126 110 przegląd
SMALL GIFT TO MY PAYASAM | VIVO X60 PRO UNBOXING | NAVINA | BGYT
29 grudnia 2021309 przegląd
Vivo X60 Pro 5G Phone Review After Unboxing | VIVO X60 Pro 5G with ZEISS | Photography Redefined
11 kwietnia 2021444 przegląd
Vivo X60 pro plus unboxing Darling digital Ram 12 momories 256GB
29 sierpnia 2021214 przegląd
Unboxing- Casotec Liquid Silicone Case for Vivo X60 Pro 5G
2 kwietnia 20227 782 przegląd
ROG PHONE 5 Vs Vivo X60 Pro / The best Smartphone Under 50K / , #Shorts , #YoutubeShorts
6 czerwca 2021452 przegląd
VIVO X60 PRO - 5G UNBOXING AND REVIEW - VIVO X60 PRO PUBG TEST - VIVO X60 PRO PRICE IN PAKISTAN ??
7 kwietnia 2021422 przegląd
Vivo X60 Pro Unboxing & Quick Tour
16 maja 20211 231 przegląd
Vivo X60 Pro Leather Chrome Cover || Vivo X60 Pro Back Cover
23 lutego 20221 316 przegląd
⚡ [Vivo X60 Pro] Unboxing & First Impressions | SD870 | 120Hz | ZEISS Camera Magic!!!
6 kwietnia 2021294 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 375 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP64, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 205 g
od 3 098 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 4 000 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 517 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4700 mAh, 215 g
od 4 799 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 227 g
od 4 199 zł
flagowiec, aparatofon, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 3 499 zł
flagowiec, 5G, 6.8 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 246 g
od 4 140 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 524 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 730 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 768 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki