Рюкзак Pacsafe Vibe 325 Econyl 10 л
Фото 13 |
Pacsafe Vibe 325 Econyl |
|
Рюкзак оснащений захистом від бездротового сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою "Антизлодій". Основним матеріалом рюкзака став регенерований нейлон-Econyl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Vibe 325 Econyl 10 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe +Vibe 325 sling pack Econyl Ocean | 600 zł |
Plecak jednoramienny antykradzieżowy Pacsafe Vibe 325 10L Econyl 10 l | 536 zł |
Pacsafe, Antykradzieżowy Plecak Na Jedno Ramię, Vibe 325 Econyl, Ocean | 598 zł |
Plecak na jedno ramię Pacsafe Vibe 325 Econyl - deep ocean | 540 zł |
Plecak jednoramienny antykradzieżowy Pacsafe Vibe 325 10L Econyl Ocean | 510 zł |
Plecak na jedno ramię antykradzieżowy Pacsafe Vibe 325 - Econyl Black | 598 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →