Plecak Pacsafe Vibe 325 Econyl 10 l
Zdjęcia 13 |
Pacsafe Vibe 325 Econyl |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy. Głównym materiałem plecaka jest nylon z recyklingu - Econyl.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Vibe 325 Econyl 10 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe +Vibe 325 sling pack Econyl Ocean | 600 zł |
Plecak jednoramienny antykradzieżowy Pacsafe Vibe 325 10L Econyl 10 l | 536 zł |
Pacsafe, Antykradzieżowy Plecak Na Jedno Ramię, Vibe 325 Econyl, Ocean | 598 zł |
Plecak jednoramienny antykradzieżowy Pacsafe Vibe 325 10L Econyl | 536 zł |
Plecak na jedno ramię Pacsafe Vibe 325 Econyl - deep ocean | 540 zł |
Plecak jednoramienny antykradzieżowy Pacsafe Vibe 325 10L Econyl Ocean | 510 zł |
Plecak na jedno ramię antykradzieżowy Pacsafe Vibe 325 - Econyl Black | 598 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →