Смартфон Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 26Фото 18 |
Закрити
Шапка
Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ
2022 рікEdge (топ)120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереочистий AndroidUSB C 3 fastнемає 3.5 мм
Екран:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:2 модулі, 64 МП, + 13 МП
Відео:fullHD 60 к/с, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4020 мАгод
Вага:155 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Motorola edge30 neo smartfon wyświetlacz 63" FHD aparat 64 MP 8-256 GB 402Kompaktowy bez kompromisów. Ultra cienki i lekki z wyświetlaczem o przekątnej 6,28" i dostępny w najnowszych modnych kolorach... щеPantone
Wyświetlacz 6,28"-120 Hz i DOLBY ATMOS. Ciesz się ponad miliardem kolorów na wyświetlaczu OLED i obsługuje wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos
System kamer 64 MP z OIS. Rób ostre zdjęcia w każdym świetle – bez poruszania się niepożądanymi mi aparatu
68 W turbopower ładowania. Po upływie zaledwie 10 minut można ponownie naładować baterię przez cały dzień
Bezprzewodowe ładowanie. Możesz wygodnie naładować swój smartfon bez uciążliwych kabli Amazon.plПоскаржитись | 1 070 zł |
Motorola Edge 30 Neo 8/256 GB czarny Motorola Edge 30 Neo 8/256GB Onyx Black Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełny zesta... щеw obejmuje : Motorola Edge 30 Neo 8/256GB w kolorze czarnym Oryginalna ładowarka Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Etui Szpilka do karty SIM Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja Techniczna: Wyświetlacz: 6.28" (1080 x 2400, Dotykowy, P-OLED) Rodzaj wyświetlacza: Dotykowy P-OLED Przekątna ekranu [cal]: 6.28 Rozdzielczość: 1080 x 2400 Częstotliwość odświeżania [Hz]: 120 Sterowanie: Ekran dotykowy Dual SIM: TAK Pamięć wbudowana: 256 GB Pamięć RAM: 8 GB Slot na kartę pamięci: Nie posiada Model procesora: Qualcomm Snapdragon 695 Ilość rdzeni: 8 (Octa-Core) Taktowanie procesora: 2.2 GHz Komunikacja: 5G, Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.1, NFC Transmisja danych: 5G WiFi: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth: Bluetooth 5.1 NFC: TAK Złącza: USB typ C System operacyjny: Android 12 Aparat: Tylny: 64 + 13 Mpix, Przedni: 32 Mpix Rozdzielczość aparatu [Mpix]: 64 + 13 Przysłona: f/1.8 f/2.2 Dodatkowe funkcje: Makro Panorama Stabilizacja obrazu OIS Tryb nocny Rozdzielczość [Mpix]: 32 Funkcje aparatu: Przysłona f/2.4 Odbiornik GPS: Tak Dźwięk: Dolby Atmos Dwa mikrofony Głośniki stereo Czujniki: Czytnik linii papilarnych Czytnik linii papilarnych: W ekranie Pojemność [mAh]: 4020 Funkcje: Ładowanie bezprzewodowe 5 W Ładowanie TurboPower 68 W Konstrukcja: Stopień ochrony IP52 Wysokość [mm]: 152.9 Szerokość [mm]: 71.2 Głębokość [mm]: 7.75 Waga [g]: 155 Erli.plПоскаржитись | 848 zł |
Telefon Motorola Edge 30 Neo 5G 8/256GB Ds Czarny | 899 zł |
Motorola Edge 30 Neo 5G 8/256Gb Dual Sim CzarnyMotorola Edge 30 Neo 5G to dobry wybór Jeśli szukasz produktu, który połączy w sobie jakość, funkcjonalność i sprawdzone rozw... щеiązania techniczne, to Motorola ... EmpikПоскаржитись | 866 zł |
Telefon komórkowy Motorola Edge 30 Neo 5G 8 GB / 256 GB - Black Onyx (PAV0 | 1 934 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Motorola Edge (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 399 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 171 г, ультратонкий
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 899 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 165 Гц, Dolby Vision, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод
від 799 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 2 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 2 185 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 765 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 848 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 1 044 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 1 799 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 444 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 815 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 1 792 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 2 080 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 499 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
Відеоогляди
MOTOROLA edge 30 Neo Test Temperatur Snapdragon 695
24 січня 2023237 переглядів
MOTOROLA edge 30 Neo Androbench Test
19 січня 2023166 переглядів
MOTOROLA EDGE 30 Neo Test Głośności
14 березня 2023135 переглядів
motorola edge 30 neo. Jestem na tak
20 вересня 202249 555 переглядів
motorola edge 30 neo Recenzja | kompletny i sensowny średniak
1 жовтня 202222 401 перегляд
Recenzja Motorola Edge 30 Neo. Ekran P-OLED bezprzewodowe ładowanie poniżej 1800 złotych
8 лютого 20237 120 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 89
11 вересня 202231 616 переглядів
motorola edge 30 neo, edge 30 fusion i edge 30 ultra | pierwsze wrażenia
9 вересня 202216 710 переглядів
Unboxing Motorola edge 30 neo | Co znajdziesz w pudełku?
13 вересня 20223 765 переглядів
Unboxing del Motorola Edge 30 NEO
20 лютого 2023260 переглядів
Gameplay of Apex Legends on Motorola edge 30 neo – Gaming Test | Check Settings
7 жовтня 2022209 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - 1080p video recording with Optical Image Stabilization turned on
19 вересня 2022399 переглядів
Motorola Edge 30 Neo | 2023
10 вересня 2022243 перегляда
How to Customize the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
10 жовтня 2022563 перегляда
Xiaomi 12 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
23 лютого 2023322 перегляда
MOTOROLA EDGE 30 NEO VS NOKIA G60 FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
11 вересня 2022475 переглядів
How to Hard Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo - Bypass the Screen Lock - Factory & Master Reset
6 жовтня 20223 838 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - unboxing
5 грудня 20221 288 переглядів
Call of Duty Performance Test on Motorola edge 30 neo - Gameplay
7 жовтня 2022925 переглядів
How to Change Icons Shape on the MOTOROLA Edge 30 Neo - X Icon Changer App
10 жовтня 2022422 перегляда
How to Factory Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo Device via Settings - Hard Reset - Master Reset
10 жовтня 2022401 перегляд
Realme 10 Pro Plus vs Motorola Edge 30 Neo
20 листопада 2022699 переглядів
How to Set Up the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
6 жовтня 20224 141 перегляд
Motorola Edge 20 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
25 листопада 20222 693 перегляда
How To Setup Custom Led Lamp Notifications in MOTOROLA Edge 30 Neo
9 жовтня 20224 740 переглядів
How to Scan the QR Code on the MOTOROLA Edge 30 Neo
6 жовтня 20221 290 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Edge 30 Neo
Ціни на Motorola Edge 30 Neo |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 6 ГБ | від 815 zł | 1 пропозиція | ||
Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 8 ГБ | від 799 zł | 49 пропозицій | ||
Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ | від 848 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 078 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 519 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 378 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 1 584 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 634 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 1 404 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 1 991 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 018 zł
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 3 144 zł
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП