Smartfon Motorola Edge 30 Neo 256 GB / 8 GB
Wideo 26Zdjęcia 18 |
Zamknij
Menu
Motorola Edge 30 Neo 256 GB / 8 GB
2022 rokEdge (top)120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowestereoczysty AndroidUSB C 3 fastbrak 3,5 mm
Wyświetlacz:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 695 5G
Aparat:2 moduły, 64 MP, + 13 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4020 mAh
Waga:155 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Edge 30 Neo 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola edge30 neo smartfon wyświetlacz 63" FHD aparat 64 MP 8-256 GB 402Kompaktowy bez kompromisów. Ultra cienki i lekki z wyświetlaczem o przekątnej 6,28" i dostępny w najnowszych modnych kolorach... więcejPantone
Wyświetlacz 6,28"-120 Hz i DOLBY ATMOS. Ciesz się ponad miliardem kolorów na wyświetlaczu OLED i obsługuje wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos
System kamer 64 MP z OIS. Rób ostre zdjęcia w każdym świetle – bez poruszania się niepożądanymi mi aparatu
68 W turbopower ładowania. Po upływie zaledwie 10 minut można ponownie naładować baterię przez cały dzień
Bezprzewodowe ładowanie. Możesz wygodnie naładować swój smartfon bez uciążliwych kabli Amazon.plZłóż skargę | 987 zł |
Motorola Edge 30 Neo 5G 8/256Gb Dual Sim CzarnyMotorola Edge 30 Neo 5G to dobry wybór Jeśli szukasz produktu, który połączy w sobie jakość, funkcjonalność i sprawdzone rozw... więcejiązania techniczne, to Motorola ... EmpikZłóż skargę | 894 zł |
Motorola Edge 30 Neo 8/256 GB czarny Motorola Edge 30 Neo 8/256GB Onyx Black Produkt nowy, pochodzący z europejskiej dystrybucji objęty gwarancją. Pełny zesta... więcejw obejmuje : Motorola Edge 30 Neo 8/256GB w kolorze czarnym Oryginalna ładowarka Oryginalny kabel Instrukcja obsługi Etui Szpilka do karty SIM Oryginalne pudełko zgodne z nr IMEI urządzenia Wszystkie oferowane przez nas telefony są: nowe, nieużywane bez blokady simlock z fabrycznym oprogramowaniem w języku polskim oryginalnie zapakowane Specyfikacja Techniczna: Wyświetlacz: 6.28" (1080 x 2400, Dotykowy, P-OLED) Rodzaj wyświetlacza: Dotykowy P-OLED Przekątna ekranu [cal]: 6.28 Rozdzielczość: 1080 x 2400 Częstotliwość odświeżania [Hz]: 120 Sterowanie: Ekran dotykowy Dual SIM: TAK Pamięć wbudowana: 256 GB Pamięć RAM: 8 GB Slot na kartę pamięci: Nie posiada Model procesora: Qualcomm Snapdragon 695 Ilość rdzeni: 8 (Octa-Core) Taktowanie procesora: 2.2 GHz Komunikacja: 5G, Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.1, NFC Transmisja danych: 5G WiFi: Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth: Bluetooth 5.1 NFC: TAK Złącza: USB typ C System operacyjny: Android 12 Aparat: Tylny: 64 + 13 Mpix, Przedni: 32 Mpix Rozdzielczość aparatu [Mpix]: 64 + 13 Przysłona: f/1.8 f/2.2 Dodatkowe funkcje: Makro Panorama Stabilizacja obrazu OIS Tryb nocny Rozdzielczość [Mpix]: 32 Funkcje aparatu: Przysłona f/2.4 Odbiornik GPS: Tak Dźwięk: Dolby Atmos Dwa mikrofony Głośniki stereo Czujniki: Czytnik linii papilarnych Czytnik linii papilarnych: W ekranie Pojemność [mAh]: 4020 Funkcje: Ładowanie bezprzewodowe 5 W Ładowanie TurboPower 68 W Konstrukcja: Stopień ochrony IP52 Wysokość [mm]: 152.9 Szerokość [mm]: 71.2 Głębokość [mm]: 7.75 Waga [g]: 155 Erli.plZłóż skargę | 856 zł |
Smartfon Motorola Edge 30 Neo 5G 8/256GB Czarny (PAV00101IT) | 934 zł |
Telefon komórkowy Motorola Edge 30 Neo 5G 8 GB / 256 GB - Black Onyx (PAV0 | 1 934 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Motorola Edge (top)Porównaj w tabeli →
od 1 399 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4400 mAh, 171 g, super cienki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 599 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 165 Hz, Dolby Vision, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh
od 708 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 2 449 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 199 g
od 2 098 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 10.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 765 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 852 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 1 152 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 2 201 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 841 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 1 465 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 2 163 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 1 792 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 2 499 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 2 118 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 696 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 199 g
od 1 662 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 2 999 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 444 ppi, 144 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 186 g
Wideo recenzje
MOTOROLA edge 30 Neo Test Temperatur Snapdragon 695
24 stycznia 2023237 przegląd
MOTOROLA edge 30 Neo Androbench Test
19 stycznia 2023166 przegląd
MOTOROLA EDGE 30 Neo Test Głośności
14 marca 2023135 przegląd
motorola edge 30 neo. Jestem na tak
20 września 202249 555 przegląd
motorola edge 30 neo Recenzja | kompletny i sensowny średniak
1 października 202222 401 przegląd
Recenzja Motorola Edge 30 Neo. Ekran P-OLED bezprzewodowe ładowanie poniżej 1800 złotych
8 lutego 20237 120 przegląd
Motorola Edge 30 Neo - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 89
11 września 202231 616 przegląd
motorola edge 30 neo, edge 30 fusion i edge 30 ultra | pierwsze wrażenia
9 września 202216 710 przegląd
Unboxing Motorola edge 30 neo | Co znajdziesz w pudełku?
13 września 20223 765 przegląd
Unboxing del Motorola Edge 30 NEO
20 lutego 2023259 przegląd
Gameplay of Apex Legends on Motorola edge 30 neo – Gaming Test | Check Settings
7 października 2022209 przegląd
Motorola Edge 30 Neo - 1080p video recording with Optical Image Stabilization turned on
19 września 2022387 przegląd
Motorola Edge 30 Neo | 2023
10 września 2022243 przegląd
How to Customize the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
10 października 2022546 przegląd
Xiaomi 12 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
23 lutego 2023322 przegląd
MOTOROLA EDGE 30 NEO VS NOKIA G60 FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
11 września 2022475 przegląd
How to Hard Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo - Bypass the Screen Lock - Factory & Master Reset
6 października 20223 636 przegląd
Motorola Edge 30 Neo - unboxing
5 grudnia 20221 282 przegląd
Call of Duty Performance Test on Motorola edge 30 neo - Gameplay
7 października 2022908 przegląd
How to Change Icons Shape on the MOTOROLA Edge 30 Neo - X Icon Changer App
10 października 2022406 przegląd
How to Factory Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo Device via Settings - Hard Reset - Master Reset
10 października 2022397 przegląd
Realme 10 Pro Plus vs Motorola Edge 30 Neo
20 listopada 2022698 przegląd
How to Set Up the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
6 października 20223 939 przegląd
Motorola Edge 20 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
25 listopada 20222 619 przegląd
How To Setup Custom Led Lamp Notifications in MOTOROLA Edge 30 Neo
9 października 20224 740 przegląd
How to Scan the QR Code on the MOTOROLA Edge 30 Neo
6 października 20221 258 przegląd
Modyfikacje Motorola Edge 30 Neo
Ceny na Motorola Edge 30 Neo |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Neo 128 GB / 6 GB | od 841 zł | 1 oferta | ||
Motorola Edge 30 Neo 128 GB / 8 GB | od 708 zł | 50 oferty | ||
Motorola Edge 30 Neo 256 GB / 8 GB | od 852 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 178 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 537 zł
aparatofon, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 887 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 1 748 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 799 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 619 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 498 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 1 323 zł
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Hz, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8300 Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP54, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 186 g
od 1 991 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g