Smartfon Motorola Edge 30 128 GB
Wideo 5Zdjęcia 14 |
Zamknij
Menu
Motorola Edge 30 128 GB
128 GB256 GB
2022 rokEdge (top)144 HzNFCbrak karty microSDfast chargestereoczysty Androidbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6EUltra cienki
Wyświetlacz:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 144 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Snapdragon 778G+ 5G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 50 MP
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4020 mAh
Waga:155 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Motorola Edge 30 128 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Motorola Edge 30 XT2203-1 8 128 GB szary Meteor Grey PAUC0004PL | 1 040 zł |
Motorola Edge 30 5G 128GB/8GB - Meteor Grey6,55-calowy ekran FHD+ 144 Hz HDR10+ AMOLED (2400x1080), 5G, Dual SIM, Snapdragon 778+ Octacore, 8 GB RAM, 128 GB Flash, apar... więcejat tylny: szerokok?tny o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/1.8 + ultrasziroki o rozdzielczo?ci 50 Mpix f/2.2 + g??biowy o rozdzielczo?ci 2 Mpix, aparat przedni: o rozdzielczo?ci3 Proshop.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Smartfon Motorola Edge 30 5G 8/128GB Granatowy (PAUC0002SE) | 957 zł |
Motorola Edge 30 5G 8/128Gb Dual Sim GrafitowyDlaczego Motorola Edge 30 5G to dobry wybór? Jeśli szukasz urządzenia, które połączy w sobie wysoką jakość i niezawodność, to... więcejmamy dla Ciebie idealne rozwiąz... EmpikZłóż skargę | 935 zł |
Motorola Moto Edge 30 8gb/128gb 6.5´´ Szary PAUC0004PLMotorola Edge 30 16,6 cm (6,55´´) Dual SIM Android 12 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 4020 mAh Szary.Telekomunikacja.Smartfony. tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 932 zł |
Motorola Edge 30 5G 8/128GB Grafitowy | 899 zł |
Smartfon Motorola edge 30, 5G, 8/128 GB, szary | 969 zł |
Seria Motorola Edge (top)Porównaj w tabeli →
od 1 399 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4400 mAh, 171 g, super cienki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 899 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 393 ppi, 165 Hz, Dolby Vision, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh
od 799 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 2 185 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 200 Mpx, + 12 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 199 g
od 3 284 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 444 ppi, 144 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 186 g
od 2 088 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 10.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 765 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 851 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4020 mAh, 155 g
od 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 1 044 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4020 mAh, 155 g, super cienki
od 1 799 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 1 444 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 1 792 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Hz, Android 11.0, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Dimensity 720, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 185 g
od 3 300 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Hz, Android 11.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 4 moduły, 108 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ochrona IP52, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 190 g
od 2 080 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
Wideo recenzje
Motorola Edge 30 - recenzja, test smartfonu w mGSM.pl
30 maja 202219 786 przegląd
Intrygujący smartfon z 5G Motorola Edge 30 Recenzja
24 maja 202258 999 przegląd
Motorola edge 30: The Best Phone Under 30K?
12 maja 2022447 121 przegląd
Motorola Moto Edge 30 | Unboxing & Full Tour
28 czerwca 2022146 190 przegląd
#findyouredge with motorola edge 30
6 maja 2022125 342 przegląd
Modyfikacje Motorola Edge 30
Ceny na Motorola Edge 30 |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 128 GB | od 899 zł | 9 oferty | ||
Motorola Edge 30 256 GB | od 1 044 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 898 zł
5G, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Unisoc T820, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g