Смартфон Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 26Фото 18 | Очікується у продажу 815 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.28; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 88; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Модель процесора: Snapdragon 695 5G; Процесор (ГГц): 2.2; Графічний процесор: Adreno 619; ОЗП (ГБ): 6; Тип ОЗП: LPDDR4x; Пам'ять (ГБ): 128 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Motorola →
від 851 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 6 ГБ
2022 рікEdge (топ)120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереочистий AndroidUSB C 3 fastнемає 3.5 мм
Екран:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:2 модулі, 64 МП, + 13 МП
Відео:fullHD 60 к/с, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4020 мАгод
Вага:155 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola Edge (топ)Порівняти в таблиці →
від 1 399 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 171 г, ультратонкий
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 899 zł
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 165 Гц, Dolby Vision, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод
від 799 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 2 185 zł
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
від 2 999 zł
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 2 088 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 2 999 zł
5G, 6.7 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 10.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 765 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 188 г
від 851 zł
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 899 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 1 044 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 1 799 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 1 444 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 1 792 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 1 666 zł
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 3 300 zł
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 2 080 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
Відеоогляди
MOTOROLA edge 30 Neo Test Temperatur Snapdragon 695
24 січня 2023237 переглядів
MOTOROLA edge 30 Neo Androbench Test
19 січня 2023166 переглядів
MOTOROLA EDGE 30 Neo Test Głośności
14 березня 2023135 переглядів
motorola edge 30 neo. Jestem na tak
20 вересня 202249 555 переглядів
motorola edge 30 neo Recenzja | kompletny i sensowny średniak
1 жовтня 202222 401 перегляд
Recenzja Motorola Edge 30 Neo. Ekran P-OLED bezprzewodowe ładowanie poniżej 1800 złotych
8 лютого 20237 120 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 89
11 вересня 202231 616 переглядів
motorola edge 30 neo, edge 30 fusion i edge 30 ultra | pierwsze wrażenia
9 вересня 202216 710 переглядів
Unboxing Motorola edge 30 neo | Co znajdziesz w pudełku?
13 вересня 20223 765 переглядів
Unboxing del Motorola Edge 30 NEO
20 лютого 2023260 переглядів
Gameplay of Apex Legends on Motorola edge 30 neo – Gaming Test | Check Settings
7 жовтня 2022209 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - 1080p video recording with Optical Image Stabilization turned on
19 вересня 2022399 переглядів
Motorola Edge 30 Neo | 2023
10 вересня 2022243 перегляда
How to Customize the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
10 жовтня 2022563 перегляда
Xiaomi 12 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
23 лютого 2023322 перегляда
MOTOROLA EDGE 30 NEO VS NOKIA G60 FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
11 вересня 2022475 переглядів
How to Hard Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo - Bypass the Screen Lock - Factory & Master Reset
6 жовтня 20223 838 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - unboxing
5 грудня 20221 288 переглядів
Call of Duty Performance Test on Motorola edge 30 neo - Gameplay
7 жовтня 2022925 переглядів
How to Change Icons Shape on the MOTOROLA Edge 30 Neo - X Icon Changer App
10 жовтня 2022422 перегляда
How to Factory Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo Device via Settings - Hard Reset - Master Reset
10 жовтня 2022401 перегляд
Realme 10 Pro Plus vs Motorola Edge 30 Neo
20 листопада 2022699 переглядів
How to Set Up the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
6 жовтня 20224 141 перегляд
Motorola Edge 20 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
25 листопада 20222 693 перегляда
How To Setup Custom Led Lamp Notifications in MOTOROLA Edge 30 Neo
9 жовтня 20224 740 переглядів
How to Scan the QR Code on the MOTOROLA Edge 30 Neo
6 жовтня 20221 290 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Edge 30 Neo
Ціни на Motorola Edge 30 Neo |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 8 ГБ | від 799 zł | 33 пропозиції | ||
Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ | від 851 zł | 8 пропозицій |