Конструктор Lego The Penguin Arctic Roller 70911
Відео 10Фото 9 |
Lego The Penguin Arctic Roller 70911 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Batman MovieПорівняти в таблиці →
від 269 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 201 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 131 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 267 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 254 шт, персонажів 5 шт
від 300 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 198 шт, персонажів 2 шт
від 600 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 448 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 699 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 581 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 90 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 27 шт, персонажів 4 шт
від 544 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 433 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 56 zł
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 149 шт, персонажів 2 шт, світлові ефекти
від 1 000 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 460 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 110 zł
вік 8+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 392 шт, персонажів 2 шт
від 960 zł
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 775 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 88 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1047 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 1 550 zł
вік 12+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1628 шт, персонажів 13 шт, рухомі деталі
від 450 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 305 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 269 zł
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1053 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 70 zł
вік 10+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1456 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 189 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 366 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 131 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 293 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Batman 70911 Arktyczny samochód Pingwina & BRICKHEADZ Batman 41585 I RECENZJA I 2017 I LHP
11 липня 2017534 перегляда
Lego 70911 Batman Movie Arktyczny samochód Pingwina - Lego Speed Build
3 лютого 20171 473 перегляда
LEGO 70911 THE PENGUIN ARCTIC ROLLER UNBOXING AND SET REVIEW
11 січня 2017410 переглядів
Lego Penguin Arctic Roller - 70911
31 жовтня 20193 892 перегляда
LEGO BATMAN MOVIE - THE PENGUIN™ ARTIC ROLLER Speed Build (Set 70911 Instructions)
17 грудня 20181 504 перегляда
ASMR Lego part 1 - The Batman Movie - Penguin Arctic Roller Unboxing & Building 70911 Soft Speaking
29 січня 2017969 переглядів
Review # LEGO THE BATMAN MOVIE : The Penguin Arctic Roller (70911)
6 лютого 2017377 переглядів
Speed Build! LEGO Batman Movie Penguin's Arctic Roller 70911 TIME LAPSE
1 грудня 20164 279 переглядів
LEGO 70911 Batman The Penguin ijzige limousine | Product Animation
31 січня 2017836 переглядів
LEGO Batman Movie The Penguin Arctic Roller 70911 Instructions DIY Book 1
4 січня 2017857 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 400 zł
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 344 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 266 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 499 zł
вік 8+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 312 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 481 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 361 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 450 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 262 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 429 zł
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 314 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 306 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 499 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 278 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 475 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 294 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 430 zł
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 307 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 5+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 326 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 500 zł
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 269 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі