Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF548S38IB-16
Відео 1Фото 8 |
Kingston Fury KF548S38IB-16 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF548S38IB-16
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 16GB(1*16GB)/4800 CL38 SBKIN501648 | 248 zł |
Kingston FURY Impact DDR5 16GB 4800 CL38 SODIMM Czarny | 242 zł |
Kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 16GB(1*16GB)/4800 CL38 SBKIN501648 | 253 zł |
Kingston Fury 16GB [1x16GB 4800MHz DDR5 CL38 SODIMM] RD-DDR5SO-KNG-001 | 242 zł |
Kingston Pamięć DDR5 SODIMM Fury Impact 16GB(1*16GB)/4800 CL38 76432 | 248 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF548S38IB-16 | від 241 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF556S40IB-16 | від 264 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF560S38IB-16 | від 367 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Impact DDR5 1x16Gb KF564S38IB-16 | від 394 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →