Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR3 2x4Gb KF318LS11IBK2/8
Фото 6 |
Kingston Fury KF318LS11IBK2/8 1600 МГц CL9 1866 МГц CL11 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Impact DDR3 2x4Gb KF318LS11IBK2/8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 8GB 1866MHz | 312 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Impact 8GB 1866MHz KF318LS11IBK2 8 | 312 zł |
Модификації Kingston Fury Impact DDR3 2x4Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR3 2x4Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR3 2x4Gb KF316LS9IBK2/8 | від 447 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Impact DDR3 2x4Gb KF318LS11IBK2/8 | від 312 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо