Процесор Intel Xeon E5 E5-2640
Відео 25 |
Intel Xeon E5 E5-2640 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E5
Ціни на Intel Xeon E5 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 E5-2403 | від 600 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2630 | від 104 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2640 | від 80 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2650 | від 356 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 E5-2650L | від 276 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2665 | від 132 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-2670 | від 435 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E5 E5-4603 | від 1 680 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E5 E5-4650 | від 148 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо