Procesor Intel Xeon E5 E5-2640
Wideo 25 |
Intel Xeon E5 E5-2640 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Xeon E5
Ceny na Intel Xeon E5 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E5 E5-2403 | od 600 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 E5-2630 | od 104 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 E5-2640 | od 80 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 E5-2650 | od 356 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E5 E5-2650L | od 276 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 E5-2665 | od 132 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 E5-2670 | od 435 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon E5 E5-4603 | od 1 680 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon E5 E5-4650 | od 148 zł | 1 oferta |
Polecamy