Процесор Intel Xeon 5000 Sequence X5675
Intel Xeon 5000 Sequence X5675 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Intel Xeon 5000 Sequence
Ціни на Intel Xeon 5000 Sequence |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon 5000 Sequence 5150 | від 62 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence E5410 | від 160 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence E5440 | від 160 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon 5000 Sequence E5630 | від 1 240 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence E5649 | від 320 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence LV 5148 | від 40 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence X5560 | від 48 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence X5570 | від 112 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence X5650 | від 104 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence X5670 | від 89 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence X5672 | від 400 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence X5675 | від 130 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon 5000 Sequence X5680 | від 284 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо