Процесор Intel Xeon E3 v3 E3-1246 v3
Відео 4 |
Intel Xeon E3 v3 E3-1246 v3 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E3 v3
Ціни на Intel Xeon E3 v3 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E3 v3 E3-1231 v3 | від 180 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E3 v3 E3-1241 v3 | від 512 zł | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E3 v3 E3-1271 v3 | від 400 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо