Смартфон Huawei P30 Lite 128 ГБ / 6 ГБ / Dual
Відео 15Фото 23 | Очікується у продажу 620 zł Основний дисплей: дисплей ("): 6.15; роздільна здатність екрану: 2312x1080 (19.3:9); Співвідношення дисплей/корпус (%): 83; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Kirin 710; Процесор (ГГц): 2.2; Графічний процесор: ARM Mali-G51 MP4; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Huawei P30 Lite 128 ГБ / 6 ГБ / Dual
64 ГБ / 4 ГБ
64 ГБ / 4 ГБ / Dual128 ГБ / 4 ГБ / 4 ГБ
128 ГБ / 4 ГБ / Dual128 ГБ / 6 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ / Dual
256 ГБ / 6 ГБ
256 ГБ / 6 ГБ / Dual
Екран:6.15 ", 2312x1080 (19.3:9), 416 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Kirin 710
Камера:3 модулі, 48 МП, + 8 МП
Акумулятор:3340 мАгод
Вага:159 г
Модель має 5 модифікацій. Описана основна (Європейська версія. У Азіатських і американських версій відмінності в камерах (48 МП або 24 МП)
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Huawei Р (топ)Порівняти в таблиці →
від 3 663 zł
камерафон, гарний звук, супутниковий зв'язок, 6.67 ", 458 ppi, 120 Гц, LTPO, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 48 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4815 мАгод, 200 г
від 2 482 zł
камерафон, гарний звук, екран-водоспад, 6.6 ", 450 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 9000 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4360 мАгод, 195 г
від 2 200 zł
камерафон, 5G, екран-водоспад, 6.58 ", 518 ppi, 90 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 4 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 40 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 209 г
від 1 240 zł
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Hisilicon Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 3 541 zł
6.9 ", гнучкий, 442 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г, ультратонкий
від 705 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 8.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, HiSilicon Kirin 659, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 145 г, ультратонкий
від 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 1 761 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 1 614 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Kirin 990 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, + 16 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3800 мАгод, 175 г
від 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 3 модулі, 40 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 180 г
від 1 134 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Гц, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, HiSilicon Kirin 810, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4200 мАгод, 183 г
від 1 014 zł
компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, HiSilicon Kirin 655, камера: 12 МП, зарядка: 3000 мАгод, 147 г
від 843 zł
компактний, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Hisilicon Kirin 658, камера: 12 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3000 мАгод, 146 г, ультратонкий
від 1 874 zł
екран-водоспад, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Kirin 980, камера: 4 модулі, 40 МП, + 8 МП, + 20 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4200 мАгод, 192 г
від 571 zł
1SIM, компактний, 5.2 ", 429 ppi, Android 6.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Hisilicon Kirin 650, камера: 13 МП, NFC, зарядка: 3000 мАгод, 147 г
від 1 414 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), без сервісів Google, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Kirin 820 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 189 г
від 1 397 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 9.0, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 153 г, ультратонкий
від 1 288 zł
5.8 ", 428 ppi, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 970, камера: 2 модулі, 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 3400 мАгод, 165 г
від 65 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Hisilicon Kirin 710, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 3340 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 7 068 zł
6.9 ", гнучкий, 442 ppi, 120 Гц, HarmonyOS, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 40 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 190 г, ультратонкий
Відеоогляди
HUAWEI P30 LITE czy MATE 20 LITE? - Porwnanie
4 квітня 2019107 057 переглядів
Co potrafi najtasza z P30-tek? | Recenzja, test Huawei P30 Lite
13 травня 201997 262 перегляда
Xiaomi Mi 9 SE vs Huawei P30 Lite | Porwnanie smartfonw
1 липня 201939 263 перегляда
Samsung Galaxy A50 vs Huawei P30 Lite - porwnanie Tabletowo.pl | comparison
22 травня 201936 093 перегляда
HUAWEI P30 LITE | Budetowy flagowiec | RECENZJA
8 жовтня 201941 258 переглядів
NEW PHONE FOR MY FILIPINA| UNBOXING HUAWEI P30 LITE| LDR STORY
25 липня 2020835 переглядів
Huawei p30 lite Triple Camera Review After 8 Months Use | New Software Update December 2019
20 грудня 2019563 перегляда
Huawei P30 Lite Unboxing
9 вересня 2019281 перегляд
HUAWEI P30 LITE - REVIEW (CAMERA, PERFORMANCE, GAMING, DISPLAY) URDU / HINDI !
17 травня 2019572 перегляда
HUAWEI P30 Lite UNBOXING Review Huawei price in pakistan
1 травня 2019602 перегляда
Is It Still Worth To Buy Huawei P30 Lite? - Review
24 вересня 20191 736 переглядів
Huawei P30 Lite - Unboxing & First Look! - (HD)
18 квітня 2019524 перегляда
Huawei P30 lite unboxing
8 лютого 2020314 переглядів
Huawei P30 Lite - Unboxing And First Impressions (4K) | British Pak Family
26 вересня 2020504 перегляда
Huawei P30 Lite Unboxing - TechTrendsKE
16 квітня 2019409 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Huawei P30 Lite
Ціни на Huawei P30 Lite |
---|---|---|---|---|
Huawei P30 Lite 64 ГБ / 4 ГБ / Dual | від 65 zł | 1 пропозиція | ||
Huawei P30 Lite 128 ГБ / 4 ГБ / Dual | від 796 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 890 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 275 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 2 697 zł
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г