Smartfon Huawei P30 Lite 128 GB / 6 GB / Dual
Wideo 15Zdjęcia 23 | Wkrótce w sprzedaży 620 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.15; rozdzielczość ekranu: 2312x1080 (19.3:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; ОС: Android 10.0; Model procesora: Kirin 710; Procesor (GHz): 2.2; GPU: ARM Mali-G51 MP4; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Huawei P30 Lite 128 GB / 6 GB / Dual
64 GB / 4 GB
64 GB / 4 GB / Dual128 GB / 4 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB / Dual128 GB / 6 GB
128 GB / 6 GB / Dual
256 GB / 6 GB
256 GB / 6 GB / Dual
Wyświetlacz:6.15 ", 2312x1080 (19.3:9), 416 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Kirin 710
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 8 MP
Akumulator:3340 mAh
Waga:159 g
Model posiada 5 modyfikacji. Opisano wersję główną (europejską). Wersje azjatycka i amerykańska mają różnice w aparatach (48 Mpx lub 24 Mpx)
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Huawei R (top)Porównaj w tabeli →
od 3 663 zł
aparatofon, dobry dźwięk, łączność satelitarna, 6.67 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4815 mAh, 200 g
od 2 482 zł
aparatofon, dobry dźwięk, zakrzywiony ekran, 6.6 ", 450 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 9000 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4360 mAh, 195 g
od 2 200 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.58 ", 518 ppi, 90 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 40 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 209 g
od 1 240 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 3 541 zł
6.9 ", składany, 442 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g, super cienki
od 705 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 8.0, 64 GB, RAM 4 GB, HiSilicon Kirin 659, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 145 g, super cienki
od 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
od 1 761 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 614 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 134 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, HiSilicon Kirin 810, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 183 g
od 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 180 g
od 843 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 658, aparat: 12 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 146 g, super cienki
od 1 874 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 571 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 6.0, 16 GB, RAM 2 GB, Hisilicon Kirin 650, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 1 414 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Kirin 820 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 189 g
od 1 397 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 9.0, 256 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 153 g, super cienki
od 1 288 zł
5.8 ", 428 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3400 mAh, 165 g
od 65 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Hisilicon Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
od 7 068 zł
6.9 ", składany, 442 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g, super cienki
od 1 305 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
Wideo recenzje
HUAWEI P30 LITE czy MATE 20 LITE? - Porwnanie
4 kwietnia 2019107 057 przegląd
Co potrafi najtasza z P30-tek? | Recenzja, test Huawei P30 Lite
13 maja 201997 262 przegląd
Xiaomi Mi 9 SE vs Huawei P30 Lite | Porwnanie smartfonw
1 lipca 201939 263 przegląd
Samsung Galaxy A50 vs Huawei P30 Lite - porwnanie Tabletowo.pl | comparison
22 maja 201936 093 przegląd
HUAWEI P30 LITE | Budetowy flagowiec | RECENZJA
8 października 201941 258 przegląd
NEW PHONE FOR MY FILIPINA| UNBOXING HUAWEI P30 LITE| LDR STORY
25 lipca 2020835 przegląd
Huawei p30 lite Triple Camera Review After 8 Months Use | New Software Update December 2019
20 grudnia 2019563 przegląd
Huawei P30 Lite Unboxing
9 września 2019281 przegląd
HUAWEI P30 LITE - REVIEW (CAMERA, PERFORMANCE, GAMING, DISPLAY) URDU / HINDI !
17 maja 2019572 przegląd
HUAWEI P30 Lite UNBOXING Review Huawei price in pakistan
1 maja 2019602 przegląd
Is It Still Worth To Buy Huawei P30 Lite? - Review
24 września 20191 736 przegląd
Huawei P30 Lite - Unboxing & First Look! - (HD)
18 kwietnia 2019524 przegląd
Huawei P30 lite unboxing
8 lutego 2020314 przegląd
Huawei P30 Lite - Unboxing And First Impressions (4K) | British Pak Family
26 września 2020504 przegląd
Huawei P30 Lite Unboxing - TechTrendsKE
16 kwietnia 2019409 przegląd
Modyfikacje Huawei P30 Lite
Ceny na Huawei P30 Lite |
---|---|---|---|---|
Huawei P30 Lite 64 GB / 4 GB / Dual | od 65 zł | 1 oferta | ||
Huawei P30 Lite 128 GB / 4 GB / Dual | od 796 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 072 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 513 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 672 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 569 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 626 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki
od 1 275 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 675 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g