Смартфон Blackview BV8900 256 ГБ
Відео 1Фото 7 |
Купити Blackview BV8900 256 ГБ
Усі ціни 7 →Smartphone BLACKVIEW BV8900-OE/BV 256 GB Pomarańczowy | 1 555 zł |
Smartfon Blackview BV8900 8/256GB Czarny (1400349) | 1 399 zł |
Blackview BV8900 Pro 8/256GB 10000mAh czarny - darmowy odbiór w 22 miastac | 1 399 zł |
Blackview Bv8900 8gb/256gb 6.2´´ Czarny BV8900-BK/BV | 1 185 zł |
Blackview BV8900 8/256GB Czarny | 1 399 zł |
Blackview Bv8900 8gb/256gb 6.5´´ Zielony BV8900-GN/BV | 1 185 zł |
Blackview Bv8900 8gb/256gb 6.5´´ Pomarańczowy BV8900-OE/BV | 1 185 zł |
Смартфон для найвибагливіших професій
Смартфон Blackview BV8900 спроєктований для роботи в найбільш несприятливих умовах, під водою, на суші або в повітрі. Його всебічний захист робить його чудовим вибором для військових, туристів та любителів екстремальних видів спорту. Стандарти MIL-STD-810H, IP68 та IP69K забезпечують захист від піску, бруду, води та інших зовнішніх впливів. Екран із захисним склом Gorilla Victus стійкий до подряпин та дозволяє керувати пристроєм навіть у рукавичках. Програмована кнопка на бічній панелі забезпечує швидкий доступ до необхідних функцій без розблокування екрана.
Смартфон, який завжди на увазі
Смартфон Blackview BV8900 оснащений тепловізором від FLIR, який, хоч і не найпередовіший, але може бути корисним у багатьох ситуаціях. Він дозволяє визначити місцезнаходження людей або тварин на відстані до 100 метрів, а також виявляти теплові витоки та потенційно небезпечні місця. Основна камера на 64 МП від Samsung із покращеними технологіями ISOCELL Plus та Smart-ISO забезпечує якісні знімки навіть при недостатньому освітленні. Оптична стабілізація та функція Anti-shake допомагають зробити стабільні знімки та відео навіть у русі. Камера підтримує зйомку у 4K та HDR.
Заряджаються й інші пристрої
Blackview BV8900 оснащений потужною батареєю ємністю 10000 мАгод, що забезпечує тривале використання у польових умовах на кілька днів. Вона також чудово справляється з низькими температурами, зберігаючи ефективність навіть за -30 градусів Цельсія. Функція прискореної реверсивної зарядки дозволяє заряджати інші пристрої, такі як смарт-годинник, бездротові навушники та ліхтарі. Однак це робить смартфон дещо масивним та важким, важить він 398 грамів. Комплект поставки включає потужний мережевий адаптер потужністю 33 Вт, який здатний швидко зарядити пристрій на 50% лише за 71 хвилину. Інтелектуальна система захисту контролює процес заряджання, забезпечуючи безпеку використання.