Смартфон Blackview Color 8 256 ГБ
Фото 7 |
Blackview Color 8 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Екран:6.75 ", 1600х720 (20:9), 260 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T616
Камера:2 модулі, 50 МП
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:214 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Blackview Color 8 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview Smartphone Color8 16GB256GB Blackview Color8 256GB ROM | 1 194 zł |
Blackview Color8 Smartphone 8256 Purple Color8(8+256)-Purple | 1 000 zł |
Blackview Smartphone Color8 16GB256GB Blackview Color8 256GB ROM | 1 060 zł |
Blackview Color 8 16 GB 128 GB smartfon bez umowy 675" HD telefon komórkow | 5 000 zł |
Модификації Blackview Color 8
Ціни на Blackview Color 8 |
---|---|---|---|---|
Blackview Color 8 128 ГБ | від 610 zł | 2 пропозиції | ||
Blackview Color 8 256 ГБ | від 1 000 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →