Смартфон Blackview BL5000 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 9Фото 21 |
Зі своїми "броньованими" смартфонами компанія Blackview все активніше просувається в середній сегмент мобільних пристроїв. Так, модель BL5000 від неї пропонує захист корпусу за всіма ключовими галузевими стандартами (IP68, IP69K, MIL-STD-810G) і пристойну ігрову продуктивність. Тягнути іграшки смартфону допомагає мобільний чіпсет MediaTek Dimensity 700, підкріплений просунутою системою охолодження «нутрощів».
На додачу смартфон придбав 4 ГБ "оперативки" і 128 ГБ нерозширюваного місця у вбудованому накопичувачі даних. У програмному плані робота пристрою налагоджена під проводом ОС Android 11. Геймерську таємницю Blackview BL5000 5G також видає підсвічування логотипу на»спинці". А ось 6.4-дюймовий екран у моделі має стандартну частоту оновлення 60 Гц. Зображення на дисплеї гаджета транслюється в традиційному дозволі Full HD +(2300х1080 пікселів). У сильні сторони смартфона зумовлені NFC-чип, бічний сканер відбитка пальців, батарея на 4980 маг з функцією 30-ватної зарядки. Фото - і відеозйомка на пристрій ведеться за допомогою потрійної основної камери і фронталки для селфі в острівному отворі екрану.
Купити Blackview BL5000 5G 128 ГБ / 8 ГБ
BLACKVIEW BL5000 5G 8/128GB Czarny BVSM-BL5000-BLKOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 164 x 80,4 x 12,8 mm Waga [g]: 270 g Kolor: Czarny Kolor producenta: Czarny Typ obudowy: Tworzywo sztuczne Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Czarny (8/128GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: Pamięć: 128 GB Czytnik ka... щеrt pamięci: RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G Obsługiwana pamięć do: Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: BLACKVIEW BL5000 Przekątna ekranu [cal]: 6,36" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 2300 x 1080 px Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.36 Aparat główny [Mpix]: 16 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Tak Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 16 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Lampa błyskowa: Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Standard GSM: 5G / 4G Bluetooth: BT 4.2 WiFi: 802.11 b/g/n GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Rodzaj nawigacji: Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi jednozakresowe (2,4 GHz) USB On-The-Go: Nie Rodzaj nawigacji: ["GPS","A-GPS", Neonet.plПоскаржитись | 949 zł |
Blackview BL5000 5G 8/128GB Czarny5G:tak;Budzik:t OleOle.plПоскаржитись | 949 zł |
Blackview BL5000 5G 8/128GB Czarny5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap RTV Euro AGDПоскаржитись | 949 zł |
BLACKVIEW BL5000 5G 8/128GB Pomaranczowy BVSM-BL5000-ORGOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: 164 x 80,4 x 12,8 mm Waga [g]: 270 g Kolor: Pomarańczowy Kolor producenta: Pomarańczowy Typ obudowy: Tworzywo sztuczne Wodoodporność: Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Nie Model: Pomarańczowy (8/128GB) System operacyjny: Android 11 Procesor [GHz]: Pamięć:... ще128 GB Czytnik kart pamięci: RAM: 8 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G Obsługiwana pamięć do: Pamięć RAM [GB]: 8 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 8 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 11 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: BLACKVIEW BL5001 Przekątna ekranu [cal]: 6,36" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 2300 x 1080 px Ochrona ekranu: Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.36 Aparat główny [Mpix]: 16 + 12 Mpix Funkcje aparatu: Tak Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 16 Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Lampa błyskowa: Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Standard GSM: 5G / 4G Bluetooth: BT 4.2 WiFi: 802.11 b/g/n GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: Rodzaj nawigacji: BeiDou / Galileo / Glonass / GPS / QZSS Dwie karty SIM (Dual SIM): Tak 4G LTE: Tak NFC : Tak Sieć 5G: Tak DUAL SIM: Dual SIM: SIM1 + SIM2 WiFi: Wi-Fi jednozakresowe (2,4 GHz) USB On-The-Go: Nie Rodzaj nawigacji: ["GPS","A-GPS", Neonet.plПоскаржитись | 1 628 zł |