Смартфон Blackview BV6200 Pro 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 18 |
Закрити
Шапка
Blackview BV6200 Pro 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio P35
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:13000 мАгод
Вага:438 г
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ. Гучний динамік (3 Вт).
Від звичайної моделі відрізняється наявністю сканера відбитків пальців, удвічі більшою пам'яттю, потужнішим процесором і наявністю NFC.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Blackview BV6200 Pro 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview BV6200Pro nietłukący się telefon komórkowy Android 13 bateria 13◕【Bateria 13000 mAh i szybkie ładowanie 18 W 】◕ Nietłukący się telefon komórkowy Blackview BV6200Pro z baterią 13000 mAh i sz... щеybkim ładowaniem 18 W, odpowiednik power banku, odwrotne ładowanie może zapewnić zasilanie awaryjne dla słuchawek Bluetooth, smartwatchów lub mini głośników, więc nie musisz się martwić o zasilanie na jednodniową wędrówkę na zewnątrz. BV6200Pro niezniszczalny telefon obsługuje 50H połączeń, muzyka 40H.
12 GB RAM (6 GB RAM + 6 GB rozszerzenia) +128 GB ROM i 1TB TF】◕6 GB pamięci RAM w połączeniu z 6 GB wirtualnej pamięci RAM umożliwia płynne przełączanie między wieloma programami. Oprócz 128 GB pamięci ROM, Amazon.plПоскаржитись | 650 zł |
Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielony TEBVWPABV6 | 738 zł |
BLACKVIEW BV6200 PRO 4/128GB DualSIM zielony BV6200Pro-GN/BVWyposażenie: Ładowarka
Kabel USB
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Folia ochronna Wymiary [mm]: 165 x 81,5 x 15,4... щеmm Waga [g]: 300 g Kolor: Zielony Kolor producenta: Zielono/Czarny Model: Zielony (4/128GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 2.3 GHz Pamięć: 128 GB RAM: 4 GB Typ procesora: 2 - rdzeniowy Procesor (opis): Dual Core Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: OUKITEL WP32 EXT - Typ procesora: Dual Core Przekątna ekranu [cal]: 6,52" Rozdzielczość ekranu [px]: 1440 x 720 Dodatkowe funkcje:
IPS TFT
60 Hz
720 x 1612 px, 269 ppi Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.52 Aparat główny [Mpix]: 20 Mpix Funkcje aparatu: Tylny aparat
Matryca: 13 Mpx
Zoom cyfrowy
Lampa błyskowa
Formaty video
H.263, H.264, MPEG4 - 30 fps Drugi aparat
Pomiar głębi
Matryca: 0.3 Mpx
Rozdzielczość: 640x480 px
Zoom cyfrowy
Lampa błyskowa Przedni aparat
Matryca: 8 Mpx
Wielkość czujnika: 1/4
Wielkość piksela: 1,12 m
Rozdzielczość: 3264x2448 px
Zoom cyfrowy
Lampa błyskowa Aparat główny [Mpix]: od 20 do 47 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 20 Mpix EXT - Aparat 3 - dodatkowy: 0.3 Mpix Aparat przedni [Mpix]: 5 Mpix Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 5 Mpix Standard GSM: LTE Bluetooth: Tak GPS: Tak 4G LTE: 900 MHz Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Tak WiFi: Wi-Fi jednozakresowe (2,4 GHz) Rodzaj karty SIM: ["Nano"] Typ karty pamięci: microSD Sieć GSM: 900 MHz EXT - Komunikacja bezprzewodowa: WiFi EXT - Złącza: 1 x USB (Type C) Czytnik kart pamięci: Nie Pojemność akumulatora [mAh]: 6300 Rodzaj akumulatora: Li-poly Ładowanie indukcyjne: Nie Cenówki -tylko android - Bateria: 6300 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: powyżej 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Ładowanie indukcyjne: Nie Czas rozmów: 45 h Czas czuwania: 900 h Cechy dodatkowe:
Czujniki: Akcelerometr, światła, zbliżeniowy, kompas
Pozycjonowanie Neonet.plПоскаржитись | 731 zł |
Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielony 119222Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielony Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 752 zł |
Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielonyale.pl Поскаржитись | 777 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Blackview BV (захищені)Порівняти в таблиці →
від 1 070 zł
для військових, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 310 г
від 2 200 zł
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8800 мАгод, 413 г
від 1 185 zł
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 2 719 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 525 г
від 1 299 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 650 zł
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 847 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 460 г
від 1 219 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 1 047 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8380 мАгод, 367 г
від 649 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G72, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6580 мАгод, 273 г
від 1 818 zł
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 835 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 288 г
від 700 zł
для військових, 5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 273 г
від 559 zł
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 6 664 zł
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 230 г
від 556 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 5180 мАгод, 286 г
від 1 760 zł
5G, 6.36 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 3 модулі, 48 МП, + 13 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5280 мАгод, 263 г
від 6 000 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 525 г
від 699 zł
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 261 г
від 1 000 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6580 мАгод, 273 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 559 zł
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 4 095 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 648 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 182 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 585 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 624 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП
від 1 335 zł
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г