Смартфон Blackview BV7200 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 7Фото 24 |
Blackview BV7200 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.1 ", 1560х720 (19.5:9), 282 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G85
Камера:2 модулі, 50 МП, + 8 МП
Акумулятор:5180 мАгод
Вага:288 г
Підтримка роботи у рукавичках. LED-підсвічування, що настроюється на тильній стороні смартфона. Витримує падіння з висоти до 1,8 м. Підтримка розширення ОЗП до 10 ГБ.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Blackview BV7200 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview Smartfon BV7200 6/128GB 5180 mAh DualSIM czarny TEBVWPABV7200BKSmartfon Blackview BV7200
- Niesamowita wytrzymałość - MIL-STD-810H, IP68 i IP69K
- Doskonały aparat 50MP
- Wydajny p... щеrocesor MediaTek Helio G85
- Pojemna bateria 5180 mAh
- Tryb obsługi w rękawiczkach
Wytrzymałość na mistrzowskim poziomie
Blackview BV7200 spełnia wszystkie wymagania ultrawytrzymałe Zadowolenie.plПоскаржитись | 938 zł |
BLACKVIEW BV7200 6/128GB Pomarańczowy 6931548309659Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Instrukcja
Zasilacz
Kabel USB-C Wymiary [mm]: 165,3 x 81,6 x 16 mm Waga [g]: 288... щеg Kolor: Pomarańczowy Typ obudowy: Wzmocniona z certyfikatem militarnym MIL-STD-810H Wodoodporność: IP68
IP69K Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Pomarańczowy (6/128GB) System operacyjny: Android 12 (Doke OS 3.0) Procesor [GHz]: 2 x A75 2,0 GHz + 6 x A55 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G85 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 6 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: BLACKVIEW BV7200 Przekątna ekranu [cal]: 6,08" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1560 px Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 3 Dodatkowe funkcje: PPI:283
Proporcje ekranu 19:9 Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.08 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 4G/3G/2G Bluetooth: BT 5.0 WiFi: 802.11a/b/g/n/a Neonet.plПоскаржитись | 983 zł |
Smartfon Blackview BV7200 6/128GB Zielony GS-T-BLV-0032Blackview BV7200 6/128GB Zielony - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbió... щеr w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 899 zł |
Blackview Smartphone BV7200 6/128GB 5180 mAh DualSIM zielony 119195Smartfon Blackview BV7200
- Niesamowita wytrzymałość - MIL-STD-810H, IP68 i IP69K
- Doskonały aparat 50MP
- Wydajny p... щеrocesor MediaTek Helio G85
- Pojemna bateria 5180 mAh
- Tryb obsługi w rękawiczkach
Wytrzymałość na mistrzowskim poziomie
Blackview BV7200 spełnia wszystkie wymagania ultrawytrzymałe Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 956 zł |
Blackview Smartfon BV7200 6/128GB 5180 mAh DualSIM czarnyale.pl Поскаржитись | 980 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Blackview BV (захищені)Порівняти в таблиці →
від 1 070 zł
для військових, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 310 г
від 2 587 zł
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8800 мАгод, 385 г
від 2 199 zł
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8800 мАгод, 413 г
від 1 186 zł
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, зйомка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 2 719 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 525 г
від 1 289 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 650 zł
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 847 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 460 г
від 1 219 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 999 zł
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8380 мАгод, 367 г
від 649 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G72, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6580 мАгод, 273 г
від 835 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 288 г
від 1 812 zł
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, зйомка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 700 zł
для військових, 5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 273 г
від 549 zł
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 6 676 zł
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 230 г
від 1 760 zł
5G, 6.36 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 3 модулі, 48 МП, + 13 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, 5280 мАгод, 263 г
від 6 000 zł
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 525 г
від 699 zł
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 261 г
від 1 000 zł
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6580 мАгод, 273 г
АксесуариВсі аксесуари для Blackview BV7200 →
Відеоогляди
Blackview BV7200 WATER TEST #blackview #shorts
18 липня 20231 238 переглядів
Blackview BV7200 Drop Test #shorts
16 березня 2023639 переглядів
Blackview BV7100 vs Blackview BV7200 || Full Comparison ⚡ Which one is Best...
11 січня 2023489 переглядів
Most Budget Valuable Rugged Phone Blackview BV7100 Vs Blackview BV7200 Comparative Video
21 листопада 2022293 перегляда
Blackview BV7200 First Look, Specs And Features
19 жовтня 20221 678 переглядів
Blackview BV7200 | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
26 жовтня 2022438 переглядів
DOOGEE S99 Vs OUKITEL WP21 Vs Ulefone Armor 12S Vs Blackview BV7200
27 грудня 20222 837 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 700 zł
для військових, 5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 273 г
від 756 zł
для військових, 6 ", 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 48 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 266 г
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 3 513 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 2 672 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 3 199 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP52, зарядка: 5000 мАгод, 180 г
від 1 569 zł
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 890 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 793 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод
від 1 626 zł
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 3 915 zł
камерафон, гарний звук, 5G, супутниковий зв'язок, 6.7 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, iOS, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Apple A16, камера: 3 модулі, 48 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, FaceID, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4323 мАгод, 240 г, без ЗП