Smartfon Blackview BV7200 128 GB / 6 GB
Wideo 7Zdjęcia 24 |
Blackview BV7200 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.1 ", 1560х720 (19.5:9), 282 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:2 moduły, 50 MP, + 8 MP
Akumulator:5180 mAh
Waga:288 g
Wsparcie przy pracy w rękawiczkach. Konfigurowalne podświetlenie LED z tyłu smartfona. Wytrzymuje upadki z wysokości do 1,8 m. Obsługuje rozszerzenie pamięci RAM do 10 GB.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Blackview BV7200 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview Smartfon BV7200 6/128GB 5180 mAh DualSIM czarny TEBVWPABV7200BKSmartfon Blackview BV7200
- Niesamowita wytrzymałość - MIL-STD-810H, IP68 i IP69K
- Doskonały aparat 50MP
- Wydajny p... więcejrocesor MediaTek Helio G85
- Pojemna bateria 5180 mAh
- Tryb obsługi w rękawiczkach
Wytrzymałość na mistrzowskim poziomie
Blackview BV7200 spełnia wszystkie wymagania ultrawytrzymałe Zadowolenie.plZłóż skargę | 938 zł |
BLACKVIEW BV7200 6/128GB Pomarańczowy 6931548309659Okres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Instrukcja
Zasilacz
Kabel USB-C Wymiary [mm]: 165,3 x 81,6 x 16 mm Waga [g]: 288... więcejg Kolor: Pomarańczowy Typ obudowy: Wzmocniona z certyfikatem militarnym MIL-STD-810H Wodoodporność: IP68
IP69K Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Pomarańczowy (6/128GB) System operacyjny: Android 12 (Doke OS 3.0) Procesor [GHz]: 2 x A75 2,0 GHz + 6 x A55 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G85 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 6 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: BLACKVIEW BV7200 Przekątna ekranu [cal]: 6,08" Technologia ekranu: IPS Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1560 px Ochrona ekranu: Corning Gorilla Glass 3 Dodatkowe funkcje: PPI:283
Proporcje ekranu 19:9 Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.08 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 Mpix Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 4G/3G/2G Bluetooth: BT 5.0 WiFi: 802.11a/b/g/n/a Neonet.plZłóż skargę | 983 zł |
Smartfon Blackview BV7200 6/128GB Zielony GS-T-BLV-0032Blackview BV7200 6/128GB Zielony - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbió... więcejr w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 899 zł |
Blackview Smartfon BV7200 6/128GB 5180 mAh DualSIM czarny 119194Smartfon Blackview BV7200
- Niesamowita wytrzymałość - MIL-STD-810H, IP68 i IP69K
- Doskonały aparat 50MP
- Wydajny p... więcejrocesor MediaTek Helio G85
- Pojemna bateria 5180 mAh
- Tryb obsługi w rękawiczkach
Wytrzymałość na mistrzowskim poziomie
Blackview BV7200 spełnia wszystkie wymagania ultrawytrzymałe Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 956 zł |
Blackview Smartfon BV7200 6/128GB 5180 mAh DualSIM czarnyale.pl Złóż skargę | 980 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Blackview BV (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 070 zł
dla wojskowych, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 310 g
od 2 200 zł
dla wojskowych, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 8800 mAh, 413 g
od 1 185 zł
dla wojskowych, 6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10000 mAh, 398 g
od 2 719 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 525 g
od 1 299 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 520 g
od 650 zł
dla wojskowych, 6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 438 g
od 847 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 460 g
od 1 219 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 520 g
od 1 047 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 8380 mAh, 367 g
od 649 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G72, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 6580 mAh, 273 g
od 1 818 zł
dla wojskowych, 6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10000 mAh, 398 g
od 717 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5180 mAh, 288 g
od 700 zł
dla wojskowych, 5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P90, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4380 mAh, 273 g
od 559 zł
dla wojskowych, 6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 438 g
od 6 664 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P70, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4380 mAh, 230 g
od 556 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 5180 mAh, 286 g
od 1 760 zł
5G, 6.36 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5280 mAh, 263 g
od 6 000 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 525 g
od 699 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5580 mAh, 261 g
od 1 000 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 6580 mAh, 273 g
Wideo recenzje
Blackview BV7200 WATER TEST #blackview #shorts
18 lipca 20231 238 przegląd
Blackview BV7200 Drop Test #shorts
16 marca 2023639 przegląd
Blackview BV7100 vs Blackview BV7200 || Full Comparison ⚡ Which one is Best...
11 stycznia 2023489 przegląd
Most Budget Valuable Rugged Phone Blackview BV7100 Vs Blackview BV7200 Comparative Video
21 listopada 2022293 przegląd
Blackview BV7200 First Look, Specs And Features
19 października 20221 678 przegląd
Blackview BV7200 | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
26 października 2022438 przegląd
DOOGEE S99 Vs OUKITEL WP21 Vs Ulefone Armor 12S Vs Blackview BV7200
27 grudnia 20222 837 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 061 zł
dla wojskowych, 6.3 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 12000 mAh, 400 g
od 700 zł
dla wojskowych, 5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P90, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4380 mAh, 273 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 3 915 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, łączność satelitarna, 6.7 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, iOS, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Apple A16, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 12 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, FaceID, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4323 mAh, 240 g, brak ładowarki