Смартфон Blackview A70 Pro 32 ГБ / 4 ГБ
Відео 5Фото 20 |
Blackview A70 Pro 32 ГБ / 4 ГБ
2021 рікA (ультрабюджетні)
Екран:6.52 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T310
Камера:3 модулі, 13 МП
Акумулятор:5380 мАгод
Вага:205 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Blackview A (ультрабюджетні)Порівняти в таблиці →
від 1 500 zł
екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5050 мАгод, 196 г
від 868 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4680 мАгод, 195 г
від 1 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5180 мАгод, 184 г
від 469 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 3 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 196 г
від 1 000 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 20 МП, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 195 г
від 865 zł
6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 12 МП, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: 4280 мАгод, 185 г
від 1 638 zł
6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 48 МП, + 8 МП, зйомка 4K, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4380 мАгод, 194 г
від 800 zł
6.5 ", 272 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, зарядка: fast charge, 4480 мАгод, 193 г
від 569 zł
6.52 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5380 мАгод, 205 г
від 492 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 13 МП, зарядка: 5180 мАгод, 184 г
Відеоогляди
Unboxing blackview A70Pro phone / by Unboxing master
25 лютого 2022495 переглядів
Itel A70pro 12/256 || Field Green || Complete Unboxing || Happy sale at Dm Mobile
2 березня 2024116 переглядів
Topping A70 Pro Display
31 травня 20232 207 переглядів
Unboxing BLACKVIEW A70 PRO - inserting SIM and SD card
20 січня 2023396 переглядів
Blackview A70 Pro (2022) | 13MP AI Triple Camera (Sony IMX258) | UniSoc 2.0 GHz Quadcore
27 березня 20224 120 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5000 мАгод, 195 г
від 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T612, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 214 г
від 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 5150 мАгод, 212 г
від 399 zł
6.22 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 600 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4780 мАгод, 196 г
від 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T610, камера: 3 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 200 г
від 349 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, NFC, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 539 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 4 модулі, 13 МП, зарядка: 5400 мАгод, 198 г
від 518 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: 5000 мАгод, 190 г
від 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 428 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 4 072 zł
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, зйомка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП