Smartfon Blackview A70 Pro 32 GB / 4 GB
Wideo 5Zdjęcia 20 |
Blackview A70 Pro 32 GB / 4 GB
2021 rokA (ultra budżetowe)
Wyświetlacz:6.52 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T310
Aparat:3 moduły, 13 MP
Akumulator:5380 mAh
Waga:205 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Blackview A (ultra budżetowe)Porównaj w tabeli →
od 1 500 zł
zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5050 mAh, 196 g
od 868 zł
6.67 ", 395 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P70, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4680 mAh, 195 g
od 1 800 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 6 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5180 mAh, 184 g
od 469 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 16 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 8 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4780 mAh, 196 g
od 650 zł
6.39 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: 4280 mAh, 185 g
od 1 639 zł
6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4380 mAh, 194 g
od 569 zł
6.52 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T310, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5380 mAh, 205 g
od 351 zł
6.5 ", 272 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, ładowanie: fast charge, 4480 mAh, 193 g
od 450 zł
6.1 ", 232 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 16 GB, RAM 3 GB, MediaTek MT6761 Helio A22, aparat: 2 moduły, 8 Mpx, ładowanie: 4080 mAh, 170 g
od 492 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5180 mAh, 184 g
Wideo recenzje
Unboxing blackview A70Pro phone / by Unboxing master
25 lutego 2022495 przegląd
Itel A70pro 12/256 || Field Green || Complete Unboxing || Happy sale at Dm Mobile
2 marca116 przegląd
Topping A70 Pro Display
31 maja 20232 203 przegląd
Unboxing BLACKVIEW A70 PRO - inserting SIM and SD card
20 stycznia 2023387 przegląd
Blackview A70 Pro (2022) | 13MP AI Triple Camera (Sony IMX258) | UniSoc 2.0 GHz Quadcore
27 marca 20224 120 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 589 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5000 mAh, 195 g
od 514 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T612, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 214 g
od 600 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 5150 mAh, 212 g
od 349 zł
6.22 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 600 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4780 mAh, 196 g
od 399 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Unisoc SC9863A, aparat: 4 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5400 mAh, 198 g
od 470 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 32 GB, RAM 3 GB, Unisoc Tiger T610, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 350 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 3 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, ładowanie: 5000 mAh, 196 g
od 518 zł
6.6 ", 267 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ładowanie: 5000 mAh, 190 g
od 620 zł
6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ładowanie: 4500 mAh, 189 g
od 600 zł
6.5 ", 264 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, ładowanie: 5000 mAh, 200 g
od 429 zł
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g