Smartfon Blackview BV6200 Pro 128 GB / 4 GB
Zdjęcia 18 |
Zamknij
Menu
Blackview BV6200 Pro 128 GB / 4 GB
Wyświetlacz:6.56 ", 1612х720 (20:9), 269 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio P35
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:13000 mAh
Waga:438 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 4 GB. Głośny głośnik (3 W).
Różni się od zwykłego modelu obecnością skanera linii papilarnych, dwukrotnie większej pamięci, mocniejszego procesora i obecnością NFC.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Blackview BV6200 Pro 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview BV6200Pro nietłukący się telefon komórkowy Android 13 bateria 13◕【Bateria 13000 mAh i szybkie ładowanie 18 W 】◕ Nietłukący się telefon komórkowy Blackview BV6200Pro z baterią 13000 mAh i sz... więcejybkim ładowaniem 18 W, odpowiednik power banku, odwrotne ładowanie może zapewnić zasilanie awaryjne dla słuchawek Bluetooth, smartwatchów lub mini głośników, więc nie musisz się martwić o zasilanie na jednodniową wędrówkę na zewnątrz. BV6200Pro niezniszczalny telefon obsługuje 50H połączeń, muzyka 40H.
12 GB RAM (6 GB RAM + 6 GB rozszerzenia) +128 GB ROM i 1TB TF】◕6 GB pamięci RAM w połączeniu z 6 GB wirtualnej pamięci RAM umożliwia płynne przełączanie między wieloma programami. Oprócz 128 GB pamięci ROM, Amazon.plZłóż skargę | 650 zł |
Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielony TEBVWPABV6 | 738 zł |
BLACKVIEW BV6200 PRO 4/128GB DualSIM zielony BV6200Pro-GN/BVWyposażenie: Ładowarka
Kabel USB
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Folia ochronna Wymiary [mm]: 165 x 81,5 x 15,4... więcejmm Waga [g]: 300 g Kolor: Zielony Kolor producenta: Zielono/Czarny Model: Zielony (4/128GB) System operacyjny: Android 13 Procesor [GHz]: 2.3 GHz Pamięć: 128 GB RAM: 4 GB Typ procesora: 2 - rdzeniowy Procesor (opis): Dual Core Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Modele pozostałych producentów: OUKITEL WP32 EXT - Typ procesora: Dual Core Przekątna ekranu [cal]: 6,52" Rozdzielczość ekranu [px]: 1440 x 720 Dodatkowe funkcje:
IPS TFT
60 Hz
720 x 1612 px, 269 ppi Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.52 Aparat główny [Mpix]: 20 Mpix Funkcje aparatu: Tylny aparat
Matryca: 13 Mpx
Zoom cyfrowy
Lampa błyskowa
Formaty video
H.263, H.264, MPEG4 - 30 fps Drugi aparat
Pomiar głębi
Matryca: 0.3 Mpx
Rozdzielczość: 640x480 px
Zoom cyfrowy
Lampa błyskowa Przedni aparat
Matryca: 8 Mpx
Wielkość czujnika: 1/4
Wielkość piksela: 1,12 m
Rozdzielczość: 3264x2448 px
Zoom cyfrowy
Lampa błyskowa Aparat główny [Mpix]: od 20 do 47 Mpix Aparat główny (tylny) [Mpix]: 20 Mpix EXT - Aparat 3 - dodatkowy: 0.3 Mpix Aparat przedni [Mpix]: 5 Mpix Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 5 Mpix Standard GSM: LTE Bluetooth: Tak GPS: Tak 4G LTE: 900 MHz Sieć 5G: Nie DUAL SIM: Tak WiFi: Wi-Fi jednozakresowe (2,4 GHz) Rodzaj karty SIM: ["Nano"] Typ karty pamięci: microSD Sieć GSM: 900 MHz EXT - Komunikacja bezprzewodowa: WiFi EXT - Złącza: 1 x USB (Type C) Czytnik kart pamięci: Nie Pojemność akumulatora [mAh]: 6300 Rodzaj akumulatora: Li-poly Ładowanie indukcyjne: Nie Cenówki -tylko android - Bateria: 6300 mAh Pojemność akumulatora [mAh]: powyżej 5000 mAh Ładowanie zwrotne: Nie Ładowanie indukcyjne: Nie Czas rozmów: 45 h Czas czuwania: 900 h Cechy dodatkowe:
Czujniki: Akcelerometr, światła, zbliżeniowy, kompas
Pozycjonowanie Neonet.plZłóż skargę | 731 zł |
Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielony 119222Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielony Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 752 zł |
Blackview Smartfon BV6200 PRO 4/128GB 13000 mAh DualSIM zielonyale.pl Złóż skargę | 777 zł |
pokaż 17 ofert
Seria Blackview BV (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 070 zł
dla wojskowych, 6.6 ", 400 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 310 g
od 2 200 zł
dla wojskowych, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 8800 mAh, 413 g
od 1 185 zł
dla wojskowych, 6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10000 mAh, 398 g
od 2 719 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 525 g
od 1 299 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 520 g
od 650 zł
dla wojskowych, 6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 4 GB, Helio P35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 438 g
od 847 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 12 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 460 g
od 1 219 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 520 g
od 1 047 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 8380 mAh, 367 g
od 649 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 13, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G72, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 6580 mAh, 273 g
od 1 818 zł
dla wojskowych, 6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio P90, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10000 mAh, 398 g
od 717 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5180 mAh, 288 g
od 700 zł
dla wojskowych, 5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P90, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4380 mAh, 273 g
od 559 zł
dla wojskowych, 6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 438 g
od 6 664 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio P70, aparat: 4 moduły, 16 Mpx, + 8 MP, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4380 mAh, 230 g
od 556 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 5180 mAh, 286 g
od 1 760 zł
5G, 6.36 ", 400 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, 5280 mAh, 263 g
od 6 000 zł
dla wojskowych, 6.7 ", 391 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 15080 mAh, 525 g
od 699 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5580 mAh, 261 g
od 1 000 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 6580 mAh, 273 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 559 zł
dla wojskowych, 6.56 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 13000 mAh, 438 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g