Xiaomi Mi Band 8
Фото 9 |
Восьме покоління фітнес-трекера бренду Xiaomi представлене в 2023 році і прийшло на зміну Mi Band 7. Модель зазнала точкових змін, у тому числі обзавелася металевим «сердечником» замість пластикового, отримала трохи ємніший акумулятор (190 мАгод на тлі 180). автономність становить 16 днів (але при активній експлуатації з функцією Always-On Display підзарядка буде потрібно десь через 6 діб).
Ще фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 8 пропонує підтримку найбагатшого набору спортивних режимів: їх тут 150 штук (а не 130, як у попередника). Форма і розмір дисплея гаджета залишилися такими ж - це довгастий сенсорний екран з матрицею AMOLED і роздільною здатністю 490x192 пікселів. Заявлено частоту оновлення в 60 Гц і пікову яскравість в 600 ніт, що має забезпечити плавну роботу інтерфейсу та хорошу читаність даних при різному освітленні.
Модель здатна визначати ЧСС у режимі реального часу, вимірює пройдені кроки, сатурацію, час активності, подолану відстань, а також «уміє» відстежувати сон, рівень стресу та вести жіночий календар. Параметри вологозахисту складають WR50, що допускає миття рук і навіть плавання в басейні (відповідний фітнес-режим у наявності). Крім традиційного використання, корпус (без ремінця) можна зафіксувати на біговому взутті для вимірювання каденсу (частоти кроків) та інших показників бігуна. Традиційно хороша функціональність та інші фішки браслета пропонуються за цілком розумні гроші.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Band 8
Усі ціни 47 →XIAOMI MI Smart Band 8 czarny smartwatch 16 dni autonomii pełne ładowanie | 286 zł |
XIAOMI Smartband XIAOMI Smart Band 8 Złoty | 145 zł |
Xiaomi Smart Band 8 - Graphite Black | 249 zł |
Smartband Xiaomi Mi Smart Band 8 Złoty | 199 zł |
Opaska sportowa Xiaomi Band 8 złoty ZEG-OP-XIA-040 | 148 zł |