Витяжка Akpo WK-5 Elegant Turbo 50
Akpo WK-5 Elegant Turbo 50 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-5 Elegant Turbo 50
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Akpo WK-4 Elegant turbo 50 | 472 zł |
Okap kominowy Elegant Turbo mini WK-5 50 cm Akpo | 399 zł |
Okap AKPO WK-5 Elegant turbo 50 inox - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 387 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 ELEGANT TURBO 50 INOX (500 mm, stal nierdzewna) | 428 zł |
Okap kominowy Elegant Turbo 50 cm Akpo | 329 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 Elegant Turbo 50 Inox | 462 zł |
Akpo WK-5 ELEGANT TURBO 50 INOX | 450 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →