Piekarnik Whirlpool AKZ9 9480 NB (859991639410)
Zdjęcia 11 |
Whirlpool AKZ9 9480 NB czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AKZ9 9480 NB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Whirlpool Akz9 9480 Nb | 2 249 zł |
Whirlpool AKZ9 9480 NB | 2 149 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZ9 9480 NB 859991639410 | 2 249 zł |
Piekarnik Whirlpool AKZ9 9480 NB 73l 60 cm Cook3 | 2 249 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Whirlpool AKZ9 9480 NB
Ceny na Whirlpool AKZ9 9480 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 9480 NB | od 2 149 zł | 8 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 9480 IX | od 2 175 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →