Piekarnik Whirlpool AKZM 8480 S (852584801130)
Zdjęcia 5 |
Whirlpool AKZM 8480 S |
|
Łatwy w obsłudze i dość zaawansowany piekarnik z pojemną komorą roboczą i dotykowym panelem sterowania. Piekarnik wyposażony jest w ponadgabarytową kadź XXL - pojemność strefy grzewczej to 73 litry. Jednocześnie piekarnik zapewnia możliwość równoległego gotowania na różnych poziomach, wysuwane prowadnice są zainstalowane na jednej z sekcji. Wyświetlacz pokazuje godziny, czas timera i parametry gotowania.
Rozlega się sygnał dźwiękowy powiadomienia, strefa robocza otrzymała oświetlenie. Piekarnik do zabudowy Whirlpool AKZM 8480 S doskonale nadaje się do bezpiecznej instalacji. System chłodzenia obudowy sprawia, że zewnętrzne ściany pieca nie osiągają niebezpiecznie wysokich temperatur. Fasada jest również bezpieczna. Potrójne przeszklenie pozwala na dotknięcie drzwi bez ryzyka poparzenia. Model wyposażony jest w wydajny grill oraz wydajny system wymuszonej konwekcji. Piekarnik doskonale radzi sobie z przygotowaniem pełnej gamy produktów, od mięsa i ryb po mąkę i warzywa. Ten piekarnik może służyć jako dobry dodatek do Twojej domowej kuchni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKZM 8480 S
Wszystkie ceny 8 →WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 8480 S Szampański | 2 249 zł |
Komfort Piekarnik Whirlpool akzm8480s | 2 249 zł |
Whirlpool AKZM 8480 S | 1 999 zł |
Piekarnik Whirlpool AKZM 8480 S | 1 999 zł |
Modyfikacje Whirlpool AKZM 8480 S
Ceny na Whirlpool AKZM 8480 S |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8480 WH | od 1 900 zł | 7 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8480 NB | od 1 887 zł | 9 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8480 S | od 1 999 zł | 9 oferty |