Piekarnik Whirlpool AKZ9 9480 IX (859991639420)
Zdjęcia 11 |
Whirlpool AKZ9 9480 IX czarny stal nierdzewna |
|
Stosunkowo niedrogi, ale jednocześnie pojemny i łatwy w obsłudze piekarnik elektryczny, wprowadzony na rynek w 2023 roku. Wielkopojemny piec XXL o łącznej użytecznej objętości komory roboczej 73 litry i inteligentnym sterowaniu procesem obróbki cieplnej. System sterowania oparty jest na technologii 6th Sense, dzięki której automatyczne gotowanie staje się profesjonalne. Autoprogramator przeznaczony jest na 6 naczyń.
Dodatkowo dostępnych jest 6 trybów pracy grzejnika (ustawienie ręczne). Piekarnik wyposażony jest w ekran i dotykowy panel sterowania. Zarządzanie gotowaniem jest tak proste i proste, jak to tylko możliwe. Piekarnik do zabudowy Whirlpool AKZ9 9480 IX posiada czujnik temperatury, który otwiera przed piekarnikiem ogromne możliwości w zakresie wysokiej jakości pieczenia dużych produktów (golonka, kurczak).
Frytkownica charakteryzuje się dużą wydajnością, gdyż moc przyłączeniowa urządzenia wynosi 3,65 kW. Maksymalna temperatura ogrzewania wynosi 250°C. Model ten posiada system samooczyszczania oparty na pirolizie. Komora robocza nagrzewana jest do wysokiej temperatury, ponad 400°C, co pozwala na zamianę osadów tłuszczu i innych zanieczyszczeń w popiół. Piekarnik umożliwia efektywne gotowanie na trzech poziomach jednocześnie. Dostępny jest jeden komplet prowadnic z mechanizmem teleskopowym wysuwanym. W drzwiach zastosowano potrójne przeszklenie, dzięki czemu temperatura elewacji jest maksymalnie bezpieczna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool AKZ9 9480 IX
WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZ9 9480 IX Absolute Inox | 2 249 zł |
Komfort Whirlpool Akz9 9480 Ix | 2 249 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZ9 9480 IX 859991639420 | 2 249 zł |
Piekarnik Whirlpool AKZ9 9480 IX | 2 249 zł |
Modyfikacje Whirlpool AKZ9 9480 IX
Ceny na Whirlpool AKZ9 9480 IX |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZ9 9480 NB | od 2 149 zł | 6 oferty | ||
Whirlpool AKZ9 9480 IX | od 2 249 zł | 4 oferty |