Patelnia TESCOMA i-Premium 602026 26 cm
TESCOMA i-Premium 602026 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje TESCOMA i-Premium 602026
Ceny na TESCOMA i-Premium 602026 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA i-Premium 602020 20 cm | od 133 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA i-Premium 602024 24 cm | od 167 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA i-Premium 602026 26 cm | od 197 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA i-Premium 602028 28 cm | od 169 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →