Patelnia TESCOMA i-Premium 602020 20 cm
TESCOMA i-Premium 602020 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA i-Premium 602020 20 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia i-Premium ø 20 cm - Tescoma | 143 zł |
Patelnia Tescoma i-Premium, Ø 20 cm czarny | 149 zł |
Patelnia i-PREMIUM ø 20 cm | 159 zł |
Patelnia i-PREMIUM ø 20 cm Tescoma | 133 zł |
Modyfikacje TESCOMA i-Premium 602020
Ceny na TESCOMA i-Premium 602020 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA i-Premium 602020 20 cm | od 133 zł | 4 oferty | ||
TESCOMA i-Premium 602024 24 cm | od 167 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA i-Premium 602026 26 cm | od 197 zł | 2 oferty | ||
TESCOMA i-Premium 602028 28 cm | od 169 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →