Patelnia TESCOMA TitanPower 603228 28 cm
Zdjęcia 4 |
TESCOMA TitanPower 603228 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA TitanPower 603228 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia Titanpower ø 28 cm - Tescoma | 287 zł |
Patelnia Tescoma Patelnia TitanPOWER 28 cm Tescoma | 366 zł |
Patelnia ø 28 cm TitanPower – Tescoma czarny | 329 zł |
Patelnia TitanPOWER ø 28 cm | 319 zł |
Modyfikacje TESCOMA TitanPower 603228
Ceny na TESCOMA TitanPower 603228 |
---|---|---|---|---|
TESCOMA TitanPower 603220 20 cm | od 188 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA TitanPower 603224 24 cm | od 224 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA TitanPower 603226 26 cm | od 242 zł | 3 oferty | ||
TESCOMA TitanPower 603228 28 cm | od 287 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →