Patelnia Tefal Family Day B5660553 26 cm
Zdjęcia 3 |
Tefal Family Day B5660553 |
|
Thermo-Signal pokazuje optymalną temperaturę do rozpoczęcia gotowania.
Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych z wyjątkiem indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Family Day B5660553 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TEFAL Family Day B5660553 26 cm | 120 zł |
Patelnia TEFAL Family Day B5660553 26 cm | 100 zł |
Modyfikacje Tefal Family Day B5660553
Ceny na Tefal Family Day B5660553 |
---|---|---|---|---|
Tefal Family Day B5660453 24 cm | od 90 zł | 3 oferty | ||
Tefal Family Day B5660553 26 cm | od 100 zł | 3 oferty | ||
Tefal Family Day B5660653 28 cm | od 105 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →